طرز تهیه تارت نارگیلی به روش بازاری و با طعمی بی نظیر

[ad_1]

طرز تهیه سوهان کنجدی ساده عسلی با طعمی بی نظیر

طرز تهیه سوهان کنجدی سوهان کنجدی از شیرینی های سنتی و کهنه ایرانی است که معمولا در کنار نوشیدنی های داغ همانند چای …

طرز تهیه تارت نارگیلی خانم صرافا طرز تهیه تارت نارگیلی هانی شف طرز تهیه شیرینی تارت تارت نارگیلی آشپزخانه کوچک من تارت نارگیلی خانم کاوه قیمت شیرینی تارت نارگیلی

تارت نارگیلی یکی از انواع شیرینی های خوشمزه و بین المللی است که به سبب وجود نارگیل طرفدارهای زیادی دارد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه تارت نارگیلی در ادامه با سایت پانا مگ دنبال باشید.

مواد واجب خمیر تارت
کره ۷۵ گرم
سپاس ۳ قاشق غذاخوری
زرده تخم مرغ ۱ عدد
وانیل ½ قاشق چایخوری
آرد ۱۳۰ گرم
مواد واجب درونی تارت
پودر نارگیل چرب ۱۰۰ گرم
آرد گندم ۱ قاشق غذاخوری
بیکینگ پودر ½ قاشق چایخوری
سپاس ⅓ پیمانه
شیر یا خامه ¼ پیمانه
تخم مرغ ۱ عدد
وانیل ½ قاشق چایخوری
نمک ۱ پنس
روغن مایع یا کره ۴۰ گرم

طرز تهیه تارت نارگیلی

مرحله اول

برای تهیه تارت نارگیلی خوشمزه در ابتدای کار کره را از ۳۰ دقیقه قبل از یخچال خارج کرده و اجازه می دهیم دمای اون با دمای مکان کاملا هماهنگ شود. در ادامه به جستجو صحیح کردن مواد میانی تارت می رویم.

مرحله دوم

برای این منظور پودر نارگیل چرب را به دنبال آرد گندم، بیکینگ پودر، سپاس، شیر، تخم مرغ، وانیل، نمک و روغن مایع درون غذاساز ریخته و به وقت ۵ دقیقه به خوبی میکس می کنیم تا مواد ترکیب و خمیری شکل شوند.

مرحله سوم

الآن برای تهیه خمیر تارت ابتدا کره به دمای مکان رسیده را به دنبال سپاس، زرده تخم مرغ و وانیل درون یک کاسه مناسب ریخته و با دور شدید همزن برقی به خوبی هم می زنیم تا قاتی کره کرم رنگ و خامه ای شود.

مرحله چهارم

در ادامه آرد را ۳ مرتبه الک کرده و آرام به کاسه می افزاییم، سپس به خوبی هم می زنیم تا خمیری آرام و یکدست نتیجه شود. الآن خمیر را درون کیسه فریزر گذاشته و به وقت ۳۰ دقیقه درون یخچال قرار می دهیم تا استراحت کند.

مرحله پنجم

۱۵ دقیقه قبل از اتمام استراحت خمیر، فر را با حرارت ۱۹۰ مقام سانتی گراد روشن می کنیم تا کاملا گرم شود. پس از گذشت این تاریخ از خمیر به اندازه یک فندق جدا کرده و درون قطعه‌ های تارت به کمک دست عریض می کنیم.

مرحله ششم

الآن کف خمیرهای تارت را به کمک چنگال چند سوراخ ساختن کرده، سپس قطعه خالی خمیر را با مواد میانی پر می کنیم. در ادامه قطعه ها را درون سینی فر می چینیم و سینی را طبقه بین فر قرار می دهیم.

مرحله هفتم

الآن اجازه می دهیم تارت های نارگیلی به وقت ۲۰ دقیقه درون فر بمانند تا کاملا پخته شوند. پس از گذشت این تاریخ گریل را روشن کرده و اجازه می دهیم روی مواد نارگیلی زرد و خوشرنگ شود. نوش جان.

[ad_2]