طرز تهیه شیک موز و کیوی نوشیدنی غلیظ و عالی عالی

[ad_1]

شیک ها یک نوشیدنی محبوب کافی شاپی هستند که می توانید، به راه های مختلفی تهیه کنید. مهیا کردن یک شیک در خانه کار فراوان ساده ای است، پس برای مهمانی های خود تهیه شیک را یاد بردن نکنید. در این قسمت نیز آموزش و طرز تهیه شیک موز و کیوی را ارائه می دهیم.

شیک موز و کیوی خانگی

برای اینکه انواع متنوعی از شیک ها را داشته باشید، کافی است در آرگا دنبال ما باشید و علاوه بر تهیه شیک موز و کیوی با تهیه شیک تمشک وانیلی و شیک بلوبری دوست شوید. این شیک ها مزه و مزه ای عالی دارند.

مواد واجب

  • کیوی: ۵ عدد
  • بستنی وانیلی: ۱/۲ پیمانه
  • اسفناج: ۱ مشت
  • خامه یا شیر: ۱/۴ پیمانه

مواد قطعه موزی

  • خامه یا شیر: ۱/۴ پیمانه
  • بستنی وانیلی: ۱/۲ پیمانه

دستور تهیه شیک موز و کیوی

طرز تهیه شیک موز و کیوی

در اولین مرحله از تهیه این شیک عالی خوشمزه باید ابتدا کیوی ها را به شکل حلقه ای برش دهید. کیوی ها را درون یک ظرف درب دار قرار دهید و درون یخچال بگذارید تا یخ ببندید. موزه ها پوست کنده و به شکل حلقه ای برش دهید. به همان راه موز را درون ظرف درب دار گذاشته و درون یخچال قرار دهید.

این شیک دارای دو قطعه موزی و کیوی است. برای قسمتی که با مزه کیوی می باشد از کمی اسفناج استفاده کنید تا رنگ بهتری داشته باشد. اسفناج ها را پاک کرده و به خوبی بشویید. سپس از اینکه آب اضافی ان گرفته شد، کیوی های یخ زده را به دنبال کمی اسفناج درون قاتی بریزید. سپس از قاتی شدن مواد با یکدیگر شیر و خامه اضافه کنید.

سپس از یکدست شدن این مواد نیز بستنی وانیلی را اضافه کرده و چند پالس دیگر بزنید. حالا باید قطعه موزی این شیک را تهیه کنید. موزه های یخ زده شده را درون قاتی کن ریخته و به دنبال نیمی دیگر از بستنی لیوانی هم بزنید. در پایان نیز کمی خامه و شیر به قاتی موز بستنی اضافه کنید.

در این مرحله از طرز تهیه شیک موزه و کیوی باید شیک را درون لیوان دلخواه سرو کنید. قطعه موزی را درون لیوان ریخته و در مرحله بعدی قطعه کیوی را به آهستگی در لیوان بریزید. این شیک دو رنگ طعمی عالی دارد و به همین سادگی تهیه می شود.

طرز تهیه شیک موز و کیوی

استفاده از اسفناج بر خلاف تصور می تواند، مزه و مزه ای متفاوت به این نوشیدنی بدهد. همچنین استفاده از موز و کیوی یخ زده موجب کش دار شدن و غلیظ تر شدن نوشیدنی خواهد شد. استفاده از موز و کیوی شیرین در این نوشیدنی توصیه می شود.

منبع : آرگا

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *