طرز تهیه همبرگر مرغ به روش رستورانی و با طعمی بی نظیر

[ad_1]

طرز تهیه بورک مرغ و قارچ به روش ترکیه ای و با طعمی بی نظیر

طرز تهیه بورک مرغ و قارچ بورک مرغ و قارچ یکی از انواع غذاهای پرطرفدار سرزمین ترکیه است که با مواد متنوعی صحیح …

طرز تهیه همبرگر مرغ تصویری طرز تهیه همبرگر مرغ و سویا طرز تهیه همبرگر مرغ و قارچ طرز تهیه همبرگر مرغ آپارات طرز تهیه همبرگر مرغ دونفره طرز تهیه همبرگر مرغ رستورانی طرز تهیه همبرگر مرغ چرخ کرده طرز تهیه همبرگر مرغ رژیمی

همبرگر مرغ یکی از انواع غذاهای خوشمزه و فست فودی است که بین سراسر دنیا طرفدارهای زیادی دارد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه همبرگر مرغ در ادامه با سایت پانا مگ دنبال باشید.

مواد واجب برای ۴ نفر
ران و سینه مرغ ۳۰۰ گرم
پیاز ۱ عدد
سیر ۲ حبه
پودر سوخاری ۲ قاشق غذاخوری
سس خردل ۲ قاشق غذاخوری
نمک، فلفل سیاه و آویشن به مقدار کافی
مواد واجب سس قارچ
قارچ ۲۰۰ گرم
شیر ۱ فنجان
پنیر پارمسان ۲ قاشق غذاخوری
کره ۲۰ گرم
نمک و فلفل قرمر به مقدار کافی

طرز تهیه همبرگر مرغ

مرحله اول

برای تهیه همبرگر مرغ خوشمزه در ابتدای کار ران و سینه مرغ را به قطعه‌ ها کوچک تر عقل کرده و درون یک کاسه مناسب چرخ می کنیم، سپس پیاز و سیر را با دندانه های ریز رنده، رنده کرده و صافی رد می کنیم تا آب اضافی اش گرفته شود.

مرحله دوم

حالا پیاز و سیر رنده شده را به دنبال پودر سوخاری، سس خردل و کمی نمک، فلفل سیاه و پودر آویشن به کاسه حاوی گوشت مرغ اضافه کرده و با دست به خوبی ورز می دهیم تا مواد همبرگر ترکیب و یکدست شوند.

مرحله سوم

حالا یک تابه گریل روی حرارت مناسب گذاشته و درون آنرا با کمی روغن مایع چرب می کنیم، سپس از مواد همبرگر به اندازه یک نارنگی کوچک جدا کرده و به شکل گرد فرم می دهیم و درون تابه گریل می چینیم.

مرحله چهارم

در ادامه اجازه می دهیم یک سو همبرگر کاملا قرمز و گریل شده، سپس بر می گردانیم تا سو دیگر اون نیز قرمز و گریل شود. حالا به جستجو صحیح کردن سس قارچ می رویم، برای این منظور قارچ ها را می شویم.

مرحله پنجم

در ادامه قارچ را به شکل ورقه ای عقل کرده و یک تابه مناسب روی حرارت مناسب قرار می دهیم. حالا کره را به تابه اضافه کرده و اجازه می دهیم کاملا ذوب شود و قارچ را به تابه می افزاییم، سپس حرارت را فراوان می کنیم.

مرحله ششم

زمانی که قارچ کاملا قرمز شد، شیر را به دنبال پنیر پارمزان و کمی نمک و فلفل قرمز به تابه اضافه کرده، سپس به خوبی قاتی می کنیم تا مواد ترکیب و یکدست شوند. حالا سس قارچ را روی نان همبرگر می ریزیم.

مرحله هفتم

در ادامه ۱ قرص همبرگر روی نان گذاشته و به دلخواه با کاهو، پیاز، گوجه فرنگی و خیار شور روی آنرا می پوشانیم و مجددا ۱ پوسته نان همبرگر روی اون گذاشته و به دنبال سس دلخواه سرو می کنیم. نوش جان.

[ad_2]