طرز تهیه پاپس کیک به روش مجلسی و با طعمی بی نظیر

[ad_1]

طرز تهیه کیک لیمو ترش مخصوص با طعمی بی نظیر

طرز تهیه کیک لیمو ترش کیک لیمو ترش جدید یکی از انواع کیک های خوشمزه و پرطرفدار بین المللی است که مواد و …

طرز تهیه پاپس کیک مرحله به مرحله طرز تهیه پاپس کیک با قالب طرز تهیه پاپس کیک بدون خامه طرز تهیه پاپس کیک با بیسکویت قیمت پاپس کیک فیلم طرز تهیه پاپس کیک طرز تهیه پاپس کیک رنگی

پاپس کیک یکی از انواع کیک های خوشمزه و ساده است که به روش های متنوعی تزیین می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه پاپس کیک در ادامه با سایت پانا مگ دنبال باشید.

مواد واجب پاپس کیک
شکلات تخته ای ۱۰۰ گرم
خامه شکلاتی ۱ بسته
کیک شکلاتی ساده ۱ بسته
روغن مایع به مقدار کافی

طرز تهیه پاپس کیک

مرحله اول

برای تهیه پاپس کیک خوشمزه در ابتدای کار کیک شکلاتی را عقل کرده و درون یک کاسه مناسب می ریزیم، سپس خامه شکلاتی را به کاسه اضافه کرده و با دست به خوبی ورز می دهیم تا خمیری شکل شود.

مرحله دوم

در ادامه شکلات تخته ای را روی حرارت بخار کتری بنماری می کنیم تا کاملا ذوب شود، سپس از کیک خمیری به اندازه گردو درشت جدا کرده و گرد می کنیم. الآن توپک ها را به زمان ۲۰ دقیقه درون فریزر می گذاریم.

مرحله سوم

پس از گذشت این تاریخ نوک خلال دندان را به شکلات بنماری شده آغشته کرده و درون توپک ها فرو می بریم، سپس پاپس کیک ها را مجددا به زمان ۳۰ تا ۴۰ دقیقه درون فریزر قرار می دهیم تا سفت شوند.

مرحله چهارم

پس از گذشت این تاریخ پاپس کیک را از فریزر خارج کرده و کمی روغن مایع به شکلات بنماری شده می‌ افزاییم، سپس پاپس کیک ها را درون شکلات ذوب شده فرو برده و با پودر نارگیل پسته و گل محمدی تزیین می کنیم. نوش جان.

[ad_2]