طرز تهیه پوره ذرت غذای گیاهی مقوی و لذیذ

[ad_1]

پوره ذرت یک غذای ایتالیایی با مزه عالی است که طرز تهیه اون ساده است. این غذای تندرست را می توانید برای بین وعده یا حتی وعده های غذایی خود تهیه کنید. تاریخ مهیا سازی این غذا فراوان کم بوده و می توانید یک دستور پخت ساده از اون را مطالعه نمایید.

مواد پوره ذرت

برای تهیه کردن این پوره گیاهی تندرست و مقوی یک رسپی ساده را مطالعه خواهید کرد. شما می توانید در آرگا با رسپی انواع دیگری از پوره ها همچون پوره عدس و پوره کلم بروکلی نیز دوست شوید و به راحتی در منزل تهیه و سرو نمایید.

مواد واجب

  • آب: ۵۰۰ میلی لیرت
  • آرد ذرت: ۳۴۰ گرم
  • آب مرغ: ۵۰۰ میلی لیتر
  • پنیر پارمزان رنده شده: ۷۰ گرم
  • پنیر خامه ای: ۱۲۵ گرم

طرز تهیه پوره ذرت

طرز تهیه پوره ذرت خوشمزه

مزه این پوره فراوان عالی و در عین حال دستور پخت اون فراوان ساده است. زمان تاریخ پخت این غذای ایتالیایی تنها ۱۵ دقیقه بوده و مواد ذکر شده در این قسمت نیز تنها برای ۱۰ نفر است. با تهیه این غذای رژیمی و تندرست می توانید، یک مزه عالی از غذای ایتالیایی را تجربه خواهید کرد.

شما می توانید این پوره را در کنار انواعی از غذاهای گوشتی نیز سرو کنید. این پوره در واقع یک مکمل غذایی عالی می باشد. ابتدا باید آب مرغ را به دنبال کمی آب درون قابلمه ای بریزید. سپس از اینکه آب جوشید، آرام آرد ذرت را به اون اضافه می کنید.

مواد را باید به آهستگی هم بزنید تا تمام آردهای ذرت دوباره شوند. زیر شعله را کم کرده و به زمان ۱۰ دقیقه مواد را مرتب هم بزنید تا ته نگیرد. سپس از اینکه ترکیب پوره همانند به دست آمد، باید سو را از روی حرارت بردارید. در این مرحله باید کمی ادویه و پنیر به مواد اضافه کنید.

پنیر پارمزان و پنیر خامه ای را به مواد اضافه کرده و به خوبی هم بزنید. در این مرحله از طرز تهیه پوره ذرت می توانید از ادویه های دلخواه نیز استفاده کنید. مزه پوره را بچشید و به میزان دلخواه به اون فلفل و کمی نمک بزنید. این پوره را می توانید در کنار غذاهای گوشتی سرو کنید.

نحوه پخت پوره ذرت

این پوره مزه و مزه ای متفاوت دارد. شما می توانید مزه عالی از یک پوره را بچشید. این غذای ایتالیایی را می توانید در کنار خوراک ها و دیگر غذاهای گوشتی همانند استیک نوش جان کنید. افزودن ادویه های فلفلی به این پوره مزه و مزه اون را لذیذتر می کند بنابراین از ادویه های شدید زیادتر استفاده کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]