عاشقانه‌های بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن

[ad_1]

بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن بازیگران برنده سینمای ترکیه که با بازی در سریال چکاوک با یکدیگر دوست شدند، در سال 2017 بر سر سفره عقد نشستند. این زوج دوست داشتنی که در صبر به دنیا آمدن فرزند دومشان هستند، در نیشانتاشی یکی از منطقه های لوکس استانبول دست در دست هم دیده شدند.

وقت سحر – بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن که در بین زوج های نمونه دنیای سلبریتی ها به معروف هستند، حدود پنج سال نزد ازدواج کردند.

این زوج که برای اولین بار با تولد پسرشان کاران در سال 2019 شادی پدر و مادر شدن را تجربه کردند، الآن در صبر در بغل گرفتن فرزند دومشان هستند.

بوراک اوزچیویت و پسرش در مرکز خریدبه شرح گروه ترجمه وقت سحر، بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن که مدتی است در اذهان عمومی دیده نشده‌اند، روز قبل در نیشانتاشی با خبرنگارها رو در رو شدند.

زوج معروف با رویی گشاده، پس از حال و احوال با خبرنگاران بی صبر به سؤالات پاسخ دادند.

عاشقانه‌های بوراک اوزچیویت و فخریه اوجناوزچیویت که این روزها با پروژه سریال ایستادن عثمان مشغول به کار است، با بیان اینکه روز مرخصی خود را با همسرش میگذارند، گفت:

«دیروز اولین پخش دوره جدید بود، امروز هم کار تعطیل بود… ترجیح دادم با فخریه تو‌ شهر بچرخیم… مدتهاست برای کار دوتایی وقت نگذروندیم.»

عاشقانه‌های بوراک اوزچیویت و فخریه اوجناوجن در پاسخ به سوال خبرنگاران که آیا از فشار کاری همسرتان در این روزها که باردار هم هستید ناخشنود نمی‌شوید با خنده پاسخ داد: «بوراک‌ همیشه کوشش میکنه وقتش رو برای ما بذاره. هر وقت که تاریخ داشته باشه باهم وقت می‌گذرونیم.»

هم‌چنین اوجن با بیان اینکه تا به امروز حاملگی‌اش خوب نزد رفته، گفت: «من در حال استراحت هستم، بارداری فراوان خوب نزد میره… تا مدتی سپس زایمان هم کار نمی کنم.»

[ad_2]