عاشقانه‌های لوس بروکلین بکهام برای همسرش

[ad_1]

بروکلین بکهام فرزند دیوید و ویکتوریا بکهام، پس از ازدواج با نیکولا اون پلتز در چند ماه قبل مدام به سبب مشکلات همسر و مادرش در تیتر مجلات قرار می‌گیرند.حرکت جدیدی از سوی بروکلین بکهام که در هر فرصتی عشق خود را به همسرش ابراز می کند، همه را متعجب کرد.

وقت سحر – بروکلین بکهام و همسرش نیکولا اون پلتز که در چند ماه قبل به شکل رسمی باهم ازدواج کردند، با خبرهای مختلف از آسیبها نمی‌افتند.

نیکولا که در مراسم عروسی‌اش دو لباس مختلف را پوشید، هیچ یک از لباس های او را مادرشوهرش که طراح لباس است طراحی نکرده بود!

زیادتر بخوانید:اشک‌های نیکولا پلتز بخاطر آزارهای مادرشوهرش ویکتوریا بکهام!

اشک‌های نیکولا پلتز بخاطر آزارهای مادرشوهرش ویکتوریا بکهاماز طرفی بروکلین برای علامت دادن عشقش به همسرش، نام خانوادگی او را به نام خانوادگی‌اش اضافه کرد.

به شرح گروه ترجمه وقت سحر، بکهام که در مورد مشکلات متعدد همسر و مادرش تا به امروز اظهار نظری نکرده، در مصاحبه ای اعلام کرد که همیشه پشت همسرش خواهد ماند.

بروکلین بکهام و نیکولا آن پلتزاو که تا کنون نزدیک به هفتاد خالکوبی برای همسرش انجام داده، دوباره با خالکوبی جدیدی همسرش نیکولا پلتز را غافلگیر کرد.

بکهام کلمه «متاهل» را با فونت عظیم در قطعه بیرونی مچ دست چپ خود خالکوبی کرده و عکسش را در حساب اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: «عشقم رو سورپرایز کردم.»

عاشقانه‌های لوس بروکلین بکهام برای همسرشاز جمله خالکوبی های بروکلین برای نیکولا میتوان به خالکوبی چشمان نیکولا روی گردنش، سخن “N” روی انگشت حلقه اش، عهد عروسی روی بازویش و نامه عاشقانه نیکولا بر روی پشت خود نشانه کرد.

بروکلین بکهام 23 ساله که 14.5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، کلمه «شوهر نیکولا» را به پروفایل خود اضافه کرد.

عاشقانه‌های لوس بروکلین بکهام برای همسرشنیکولای 27 ساله نیز نسبت به این حرکت همسرش بی تفاوت نماند و در صفحه اینستاگرام خود با 2.7 میلیون دنبال کننده نوشت: «همسر بروکلین»

[ad_2]