عامل شهادت ‌پاسدار ‌غلامرضا بامدی‌ کیست؟ 

[ad_1]

مسوول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اعلام کرد: عامل شهادت ‌پاسدار ‌غلامرضا بامدی بازداشت شد و متهم عضو حزب منحله کومله ‌است.
به شرح صفحه اقتصاد، حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد روز یکشنبه ‌در مراسم هفتمین روز فوت کرد شهید غلامرضا بامدی در سنندج اظهار داشت: عامل شهادت شهید پاسدار غلامرضا بامدی عضو حزب کومله است که در چند روز قبل تصمیم خروج از سرزمین را داشت و در تور نیروهای امنیتی و اطلاعاتی افتاد و دستگیر شد.

شهید بامدی شامگاه شنبه ۱۶ مهر در جریان اغتشاشات در سنندج به شهادت رسید.

مسوول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان در ادامه با بیان اینکه دشمنان در اتفاقات اخیر تصمیم داشتند نظام اسلامی را وابسته فروپاشی و روشنایی انقلاب را خاموش کنند اما با استقامت و مواجهه ملت ایران مواجه شدند، افزود: جمهوری اسلامی ابرقدرت شرق و غرب را کنار زده و جبهه استکبار نیز نتوانست هیچ غلطی بکند.

مسوول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان یادآور شد: در فتنه ۸۸ اگر در هر کدام از کشورها اون اتفاقات برپا می‌شد، اون سرزمین وابسته فروپاشی و سقوط می‌شد اما فتنه‌گران علی‌رغم اینکه دنبال سقوط انقلاب بودند نتوانستند هیچ غلطی کنند.

حجت الاسلام جعفرنژاد افزود: دشمنان سپس از شکست توطئه‌هایشان، دنبال نفوذ به بدنه ادارات بودند اما دوباره هم نتوانستند کاری از نزد ببرند چراکه این تصمیم پروردگار متعال بوده و همه نقشه‌هایشان با شکست مواجه است.

وی تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی با وجود همه تحریم‌ها و ترفندها و استراتژی‌های مختلف از سوی دشمن، راه خود را مقتدرانه‌تر از قبل نزد برده و می برد.

مسوول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان ادامه داد: عده‌ای در اغتشاشات اخیر   فریب‌خورده و از سر نادانی و هیجانات به خیابان‌ها آمدند اما مزدوران ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی دنبال اهداف شوم خود بودند که البته به اهداف خود نرسیدند.

حجت الاسلام جعفرنژاد با بیان اینکه دشمن دنبال این است که ایران را تخریب کند و به اصل نظام خدشه درون کند، افزود: امروز با جنگ شناختی و ادراکی و رسانه‌ای مواجه هستیم و در اتفاقات اخیر نیز شاهد بودیم که افکار جوانان را منحرف کردند تا به اهداف خود برسند.

منبع: ایرنا

 

[ad_2]