عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ ؛ ناتوان‌تر از بین‌رده!

[ad_1]

پس از 30 ثانیه عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ به ثبت رسیده و در این تست با افت قابل توجه عملکرد خود روبرو بوده که حتی از پوکو F3 هم ناتوان‌تر بوده است.

با اینکه گوگل در تاریخ رونمایی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو از این دو گوشی به نام دستگاه‌هایی پیشرفته برای تصویربرداری‌ نام برد و بررسی‌های مؤسسه‌ی DXOMark نیز این ادعا را تأیید کرد، اما در حال آماده آنطور که به نظر می‌رسد پردازنده‌ی تنسور نسل دوم با وجود کلیه مزایایی که برای تصویربرداری آماده می‌کند، نتوانسته در حوزه‌ی گیمینگ عملکرد درخشانی را به ثبت برساند.

با اینکه تنسور نسل دوم، در زمینه‌ی اجرای بازی، بدترین پردازنده‌ی پریمیوم در بازار گوشی‌های هوشمند است. با این حال مطابق انتظارات تصور مصرف انرژی پایین‌تری از پیکسل 7 پرو با وجود عملکرد ناتوان‌تر نسبت‌به رقبا داشتیم؛ اما ظاهراً پرچم‌دار جدید گوگل در این زمینه هم عملکرد ضعیفی به ثبت رسانده است.

زیادتر بخوانید: باگ اسکرول کردن در پیکسل 7 [+روش رفع آن]

ثبت عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ ؛ ناامیدکننده برای یک پرچمدار!

مطابق گزارشی از نوت‌بوک‌چک، یک یوتیوبر عملکرد پیکسل 7 پرو را در بازی Genshin Impact بررسی کرده و طبق مشاهدات این شخص این گوشی پرچم‌دار فراوان ناتوان‌تر از سایر پرچمداران عمل کرده است.

گوشی پیکسل 7 پرو در بازی Genshin Impact میانگین نرخ فریم 37.2FPS را ثبت کرده است (FPS مخفف فریم‌برثانیه است). برای سنجیدن واجب است نشانه کنیم، آیفون 14 پرو مکس با پردازنده‌ی پرقدرت A16 به میانگین نرخ فریم 58.4FPS دست پیدا کرده است.

این بدان معنا است که گوشی پیکسل جدید گوگل حتی عملکردی در حد و اندازه‌ی پرچمداران سال 2021 که غالباً به پردازنده‌ی Snapdragon 888 مجهز هستند، ارائه نکرده است.

عملکرد ضعیف پیکسل 7 در تست گیمینگ

نکته‌ی ناامیدکننده‌تر، عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ، حتی ناتوان‌تر گوشی بین‌رده‌ای همچون پوکو F3 شیائومی است، گوشی هوشمندی که از پردازنده‌ Snapdragon 870 برخوردار است. میانگین نرخ فریم پوکو F3 شیائومی، 46.5FPS بوده است. همچنین شیائومی 12S اولترا و ردمی K50 پرو که مجهز به پردازنده Dimensity 9000 هستند، به‌نظم توانسته‌اند میانگین نرخ فریم 57.7FPS و 52.9FPS را به ثبت برسانند.

این اطلاعات درحالی است‌که پردازنده‌هایی همانند اسنپدراگون 8 نسل 1 در ابتدا عملکرد توانا‌تری داشته و به مطالعه پس از داغ شدن عملکردشان ناتوان می‌شود، اما تنسور نسل دوم در تمامی شرایط تراشه‌ای با عملکرد ناتوان است. میانگین نرخ فریم پیکسل 7 پرو در بازی Genshin Impact پس از تنها 30 ثانیه از 59FPS به حدود 40FPS رسیده است. واجب به ذکر است که پیکسل 7 پرو گوگل با قیمت پایه‌ی 899 دلار در چند روز قبل در بازار عرضه شده است.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره عملکرد ناتوان پیکسل 7 در تست گیمینگ چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با جونی دنبال کنید.

منبع: notebookcheck

[ad_2]