عکس بی‌حجاب مونا بانکی پور در مهمانی تولد لاکچری پسر امین حیایی [+عکس]

[ad_1]

مهمانی تولد لاکچری دارا حیایی در وجود مادرش در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

عکس های منتشر شده از مهمانی تولد لاکچری ثروت حیایی با وجود مادرش مونا بانکی پور و مادر بزرگش واکنش های منفی کاربران در اینستاگرام را به دنبال داشت.

آرون گروپس

روز قبل مهمانی تولد دارا حیایی با وجود خانواده و تعدادی از بازیگران سرشناس برگزار شد که نکته شگفت آور لباس متفاوت مونا بانکی پور مادر دارا حیایی میباشد که با چهره ای مردانه در این تولد ظاهر شده بود که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

مهمانی تولد لاکچری دارا حیایی در وجود مادرش [+عکس]

دارا حیایی که با سریال از سرنوشت به شهرت فراوان زیادی دست یافت این روزها در حال بازی در چند فیلم و سریال تلویزیونی میباشد. جذاب است بفهمید که این بازیگر در فیلم شعله ور دوست پدرش امین حیایی شد و علامت داد همانند پدرش توانایی درخشانی در بازیگری دارد. دارا حیایی در سریال از سرنوشت نقش هاشم را بر وظیفه داشت نقشی که سرکوی پرتاب او به سوی شهرت و محبوبیت داشت.

در تصاویری که مونا بانکی پور همسر گذشته امین حیایی از تولد ۲۶ سالگی پسرش دارا به اشتراک گذاشته به نظر می رسد او کشف حجاب کرده است.

این عکس را در ادامه دید کنید:

جشن تولد لاکچری دارا حیایی در حضور مادرش [+عکس]

زیادتر بخوانید:

[ad_2]