عکس جدید نیوشا ضیغمی با اضافه وزن و چاقی شگفت آور

[ad_1]

عکس جدید نیوشا ضیغمی با اضافه وزن و چاقی شگفت آور که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

عکس جدید نیوشا ضیغمی با اضافه وزن و چاقی عجیب

عکس جدید نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر مطرح کشورمان با اضافه وزن شگفت آور خود مورد توجه قرار گرفته است این در حالیست که او در پیج اینستاگرام خود همیشه از تناسب اندام و رژیم های تندرست غذایی سخن میگفت الآن او با اضافه وزن بالا دیده میشود که علامت دهنده عدم ورزش این بازیگر است.

خانم ضیغمی از هنرپیشه های باسابقه کشورمان میباشد که سالهای زیادیست در عرصه بازیگری حضوری فعال دارد.

او در رشته روانشناس درس خوانده است اما به دلیل علاقه فراوان زیادش به بازیگری در سال 1382 توسط مسعود جعفری جوزانی به بازیگری شغل ای دعوت شد و در سریال در چشم باد به ایفای نقش پرداخت.

عکس جدید نیوشا ضیغمی با اضافه وزن و چاقی عجیب

او میگوید زمانی می خواستم درون بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی اون دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من فراوان موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! زمانی درون این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از اون هم بلافاصله درون سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی نتیجه شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

منظور میکنیم ببینید:

نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. آقای پولاد خان تاجر نقره بوده و برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان اندوخته گذار در فیلم پرتقال خونی سال 89 به او نزدیک شد و در نهایت منظور ازدواج داد. گفته شده مهریه آنها یک سکه بوده است !

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]