عکس جنجالی سحر قریشی در کنار شیخ عرب ؛ کنار‌ای جدید برای خانم بازیگر!

[ad_1]

عکس جنجالی سحر قریشی در کنار شیخ عرب بازهم جنجال بپا کرد. جدیدا و سپس از دوری سحر قریشی از امیر تتلو حال وی در کنار شیخ عرب دیده شده است و کنار‌های جدیدی را برای وی بوجود آورده است.

آرون گروپس

سحر قریشی بازیگر پر کنار و جنجالی در فضای غیر واقعی است. شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست تیم مردمی جنجالی ترین شایعه در مورد این بازیگر بود که توسط این دو نفر تکذیب شد.

در حال آماده مهمترین سخن و حدیثی که از سحر قریشی در فضای غیر واقعی دهان به دهان می چرخد رابطه سحر قریشی با امیر تتلو خواننده جنجالی است. که سپس از دوری این دو نفر و حواشی اون حال سحر قریشی در کنار شیخ عرب دیده شده است. در ادامه با ما در جونی دنبال باشید تا این عکس را مشاهده کنید.

زیادتر بخوانید:

دوقلوهای سارا و نیکا هم ازدواج کردند ؛ زندگی در علی‌آباد و ازدواج در سوئد! [+تصاویر شوهرها]

عکس جنجالی سحر قریشی در کنار شیخ عرب

خبر شوکه‌کننده: اسیدپاشی تتلو روی سحر قریشی [+فیلم]

سحر قریشی (زاده 6 دی 1366) بازیگر ایرانی است. او شغل بازیگری را از سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی شروع کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

عکس جنجالی سحر قریشی
عکس جنجالی سحر قریشی, سحر قریشی, مهدی طارمی, امیر تتلو, شیخ عربستان, سحر قریشی و امیر تتلو,

در بالا عکس جنجالی این بازیگر سرشناس را می‌بینید که به گفته کاربران شبکه های اجتماعی در کنار یکی از شیخ‌های عربستان گرفته شده است.

از جمله آخرین آثار سینمایی سحر قریشی می‌توان به این موارد نشانه کرد:

بانک زده ها به کارگردانی جواد اردکانی ساخته 1401

تک خال به کارگردانی مجید مافی ساخته 1399

زن ها فرشته اند 2 به کارگردانی آرش معیریان 1399

 

زیادتر بخوانید:

 

حا نظر شما درباره عکس جنجالی سحر قریشی در کنار شیخ عرب چیست؟ نظرات خود را با ما در قسمت کامنت‌های جونی با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]