عکس جنجال برانگیز سحر قریشی در کنار شیخ عرب ؛ یک کنار دیگر برای خانم بازیگر!

[ad_1]

عکس جنجال برانگیز سحر قریشی در کنار شیخ عرب بازهم جنجال بپا کرد. جدیدا و سپس از دوری سحر قریشی از امیر تتلو حال وی در کنار شیخ عرب دیده شده است و کنار‌های جدیدی را برای وی بوجود آورده است.

سحر قریشی بازیگر پر کنار و جنجال برانگیز در فضای غیر واقعی است. شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست تیم مردمی جنجالی ترین شایعه در مورد این بازیگر بود که توسط این دو نفر تکذیب شد.

در حال آماده مهمترین سخن و حدیثی که از سحر قریشی در فضای غیر واقعی دهان به دهان می چرخد رابطه سحر قریشی با امیر تتلو خواننده جنجالی و همچنین طلاق سحر قریشی و امیر تتلو است.

هنوز جنجال های مرتبط با این داستان به آخر نرسیده، گفت و گو رابطه سحر قریشی با شیخ عرب در شبکه های اجتماعی بر سر زبان ها افتاد. در ادامه با ما در جونی دنبال باشید تا این عکس را مشاهده کنید.

زیادتر بخوانید:

عکس جنجال برانگیز سحر قریشی در کنار شیخ عرب

خبر شوکه‌کننده: اسیدپاشی تتلو روی سحر قریشی [+فیلم]

سحر قریشی (زاده 6 دی 1366) بازیگر ایرانی است. او شغل بازیگری را از سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی شروع کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

عکس جنجالی سحر قریشی
عکس جنجالی سحر قریشی, سحر قریشی, مهدی طارمی, امیر تتلو, شیخ عربستان, سحر قریشی و امیر تتلو,

در بالا عکس جنجالی این بازیگر سرشناس را می‌بینید که به گفته کاربران شبکه های اجتماعی در کنار یکی از شیخ‌های عربستان گرفته شده است.

به جز این مورد، برخی از رسانه ها و همچنین کاربران شبکه های اجتماعی، این شیخ عرب را بن سلمان، ولیعهد عربستان نامیده اند و از رابطه مخفیانه سحر قریشی با بن سلمان شاهزاده عربستان سخن گفته‌اند؛ چیزی که هنوز از سو این بازیگر کنار‌ساز تایید یا رد نشده است.

از جمله آخرین آثار سینمایی سحر قریشی می‌توان به این موارد نشانه کرد:

بانک زده ها به کارگردانی جواد اردکانی ساخته 1401

تک خال به کارگردانی مجید مافی ساخته 1399

زن ها فرشته اند 2 به کارگردانی آرش معیریان 1399

سحر قریشی در مدتی که با امیر تتلو ازدواج کرده بود، دست به کارهای شگفت آور و نا آشنا بسیاری زده بود که از جمله اون ها می‌توان به خالکوبی بدن و دست ها و صورتش نشانه کرد.

سحر قریشی با تتوهای دست و صورت
سحر قریشی با تتوهای دست و شکل

ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو به حدی ناموفق و همچنین جنجال برانگیز بود که تا زمان ها حواشی مربوط به رابطه این دو نفر در شبکه های اجتماعی مورد گفت و گو قرار می‌گرفت.

سحر قریشی به تازگی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برای چی با تتلو درون رابطه شده است، گفت:

راه من رو انتخاب کردم من همیشه عاشقم. انسان جایزالخطاس گاهی میشود از راه کج به مقصد رسید متوجه شو که ببین من چی میگم.

زیادتر بخوانید:

 

نظر شما درباره عکس جنجال برانگیز سحر قریشی در کنار شیخ عرب چیست؟ نظرات خود را با ما در قسمت کامنت‌های جونی با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]