عکس/ حمایت بخشنده باقری از موضع گیری شدید علی دایی

[ad_1]

بخشنده باقری استاد تیم پرسپولیس، با انتشار پستی در صفحه شخصی اش به موضع گیری علی دایی دوست کهنه اش واکنش علامت داده است.

وقت سحر– روز قبل علی دایی اسطوره فوتبال ایران با انتشار مطلب تندی در صفحه شخصی اش به رویدادها اخیر دانشگاه بزرگوار و مدرسه دخترانه اردبیل واکنش علامت داد.

او در پیامی نوشت:

بیصدا ناشی از هتک احترام به دانشجویان دانشگاه صنعتی بزرگوار که پایه های علمی و معرفتی خود را در این نهاد آموزش داده ام امروز منجر به برخورد با علم آموزان در یکی از مدارس در زادگاهم گردیده، سکوتی که تاوان مرگ دارد و هر روز داغی دیگر بر قلب جای جای ایرانم می نشاند که حکم خیانت به انسانیت و میهنم را دارد.

من عضو هیچ گروهی نیستم، من جز کوچکی از این مردم بزرگوار هستم که دغدغه‌هایشان دغدغه من است.

انتشار این مطلب شدید از سوی علی دایی دلیل شد تا بازیکنان زیادی با بازنشر این پست از شهریار فوتبال ایران حمایت کنند.

حمایت کریم باقری از موضع گیری تند علی داییدر همین رابطه بخشنده باقری استاد پرسپولیس با انتشار تصویری کهنه از خودش و دوست اش از او و موضع گیری تندش حمایت کرده است.

بازیکن کهنه پرسپولیس در حمایت از علی دایی نوشته است:  آذربایجان باشین ساغ اولسون.

بخوانید: علی دایی آرزوی یک کودک را برآورده کرد+عکس

بخشنده باقری استاد تیم پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام به صحبت های حسن عباسی علیه علی کریمی، سردار آزمون و سایر فوتبالیست ها واکنش علامت داد.

به شرح فرارو، بخشنده باقری استاد تیم پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام به صحبت های حسن عباسی علیه علی کریمی، سردار آزمون و سایر فوتبالیست ها واکنش علامت داد.

بخشنده باقری ضمن حمایت از دوست قبلی خود در تیم مردمی ایران خطاب به حسن عباسی نوشت: علی کریمی نه خائن است نه وطن فروش، بلکه یک وطن پرست با شرف است. قابل توجه مردک پاچه‌حقیر که می خواست کاخ سفید را حسینیه کند. تو با این ادبیات سخیف به هر قشری از جامعه توهین کرده و می کنی کسی هم نیست جلوی تورو بگیره و هر روز گستاخ تر از دیروز نزد می روی.

[ad_2]