عکس| حمایت جواد نکونام از علی دایی در اینستاگرام

[ad_1]

به شرح سرویس عکس خبرگزاری دیلی فوتبال؛ جواد نکونام بازیکن قبلی استقلال و تیم مردمی ایران با انتشار یک عکس متشرک با علی دایی در استوری اینستاگرام از دوست خود در برابر انتقادها حمایت کرد.

در این استوری که جواد نکونام با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است، او تصویری از علی دایی منتشر کرده و نوشت: برای ده ها و صدها سال، اردبیل را با علی دایی به یاد می آورند اما وکیل الدوله هایش ۴ سال یک بار می آیند، می روند و یاد بردن می شوند.

کنایه جواد نکونام به حجت الاسلام سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در مجلس است که چند روز قبل در جلسه علنی مجلس و در واکنش به مواضع علی دایی درباره مرگ یک دختر اردبیلی، گفته بود: افراد احترام خود را نگه داری کرده و در رفتار خود تجدیدنظر کنند.

حمایت جواد نکونام از علی دایی در حالی شکل می گیرد که اسطوره فوتبال ایران تحت تاثیر اخبار جعلی رسانه های بیگانه درباره اتفاقات زادگاهش اردبیل، ماموران امنیتی را در مرگ یک دختر نوجوان دخیل می داند؛ ادعایی که عموی مرحومه اسرا پناهی نیز اون را رد کرده اما آقای دایی بر اون پافشاری می کند.

  • زیادتر ببینید:
  • نماینده اردبیل در پیشگاه مجلس خطاب به علی دایی: از بخشنده بنزما یاد بگیر!

عکس استوری جواد نکونام در حمایت از علی دایی که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید.

عکس| حمایت جواد نکونام از علی دایی در اینستاگرام

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

عکس استوری اینستاگرام جواد نکونام و حمایت از علی دایی

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]