عکس| حمله علی دایی به نماینده مجلس اردبیل: صحبت های عموی اسرا پناهی را قبول ندارم؛ اطلاعات من از زادگاهم کامل است

[ad_1]

به شرح دیلی فوتبال؛ علی دایی با انتشار یک پست در اینستاگرام با اعلام اینکه صحبت های عموی اسرا پناهی درباره بیماری زمینه ای و نارسایی قلبی دختر نوجوان اردبیلی را قبول ندارد به ادعاهای مطرح شده از سوی نماینده اردبیل در مجلس واکنش تندی علامت داد.

علی دایی در این پست اینستاگرامی نوشت: با توجه به جوسازی های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری ها و مجلس واجب فهمیدم مطلبی را با شما عزیزان در بین بگذارم.

آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس، سوالی برایم نزد آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته اید من به اینجا رسیده و دیده شده ام که باید پاسخگوی شما باشم و اما صحبت از امنیت کردید که فراهم‌ امنیت وظیفه هر دولتی است.

با توجه به صحبت های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسائی قلب عنوان می نماید (اینجانب قبول ندارم) که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم سلامت ندارد و شما راست نمی گویید.

آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟

اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید،برای چی خاموش بودید و خاموش مانده اید؟

برای چی در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی شد.

در پاسخ به اخبار منتسب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری ها واجب به ذکر می دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل است و اگر به سلامت مسئله ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی کنم؛ از این پس به یک اجماع برسید سپس اون خبر را منتشر نمایید.

تاریخ پابرجا کرده، می کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند؛ من خودم را اسطوره نمی دانم و دفعات گفته ام من از جنس همین مردمم.

علی دایی این اظهارات را در واکنش به سخنان کاظم موسوی نماینده اردبیل به اشتراک گذاشته اما همچنان بر اطلاعات نادرست دریافتی از رسانه های معاند تاکید دارد.

این در حالی است که خانواده مرحومه اسرا پناهی دختر اردبیلی دفعات صف خود را از اغتشاشگران و حامیان داخلی و خارجی آنها جدا کرده اند و حتی عموی متوفیه در ویدیویی نسبت به پست اطلاعات غلط ارائه شده از سوی علی دایی در پست اینستاگرامی اش واکنش علامت داده و آنها را تکذیب کرده بود.

  • زیادتر ببینید:
  • پست اینستاگرام علی دایی و واکنش به ادعای مرگ یک علم آموز دختر در اردبیل

عکس پست علی دایی و حمله به نماینده اردبیل در مجلس و تکذیب صحبت های عموی اسرا پناهی که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید.

عکس| حمله علی دایی به نماینده مجلس اردبیل: صحبت های عموی اسرا پناهی را قبول ندارم؛ اطلاعات من از زادگاهم کامل است

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

پست اینستاگرام علی دایی درباره صحبت های عموی اسرا پناهی

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]