عکس/ دورهمی سپیده خداوردی با دوستان از ما بهترانش!

[ad_1]

سپیده خداوردی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی جدید از خود و دوستانش منتشر کرد.

به شرح وقت سحر، سپیده خداوردی در این عکس در کنار دوستان مزون دارش در شمال شهر تهران وجود دارد.

سپیده خداوردی با دوستان از ما بهترانش دورهم جمع شدند.

سپیده خداوردی و ایفای نقش همسر شهید

سپیده خداوردی، بازیگر نقش همسر شهید مجید شهریاری، از دانایان هسته‌ای ترور شده در سال ۸۹، نقشش در مجموعه «سحر آخرین روز» را یک زن تماما قهرمان فهمید.

ایسنا: سپیده خداوردی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازی در نقش همسر شهید شهریاری در سریال «سحر آخرین روز» گفت: این نقش را فراوان دوست داشتم؛ چراکه یک زن تماماً قهرمان پشت شهید شهریاری بود که او را به این رتبه والا رساند و در ذهن مردم ایران پایدار کرد.

زیادتر بخوانید:

مدرسه عالی لاکچری «پسر سپیده خداوردی» / عکس

عکس/ تغییر چهره و لاغری مفرط سپیده خداوردی

او هم زن بود، هم مادر بود و هم عشق. عشق بین این دو نفر در بسیاری از ذهن‌ها به یادگار مانده و هنوز هم درباره اون صحبت می‌شود.

این بازیگر همچنین خاطرنشان کرد: همان‌طور که می‌دانید روایت داستان سریال سحر آخرین روز بر پایه دید خانم پزشک قاسمی، همسر ایشان بود و من مصاحبه‌های همسر شهید را خواندم و صحبت‌هایش را شنیدم.

دید خانم قاسمی این بود که اگر بتوانیم حتی در ذهن یک نفر اثرگذاری کرده و یک نفر دیگر پا در این راه بگذارد و راه شهید شهریاری را ادامه بدهد، برایم فراوان عالی است.

«سحر آخرین روز» یک مجموعه در ژانر امنیتی – سیاسی است که به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی فرد ساخته شد. این سریال با داستان زندگی شهید شهریاری اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

[ad_2]