عکس/ روایت دردناک عمو پورنگ از آلزایمر این روزهای مادرش

[ad_1]

عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) روایتی تلخ و دردناک از آلزایمر و فراموشی مادرش در حال و هوای این روزها منتشر کرده است.

وقت سحر- عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) بدون نشانه به سن مادرش گفته که بیماری آلزایمز او هر روز زیادتر می شود و گاه شب و روز را هم اشتباه تشخیص می دهد و قرص و نام ها را از یاد می برد.

اما با این حال خواب هایی که می بیند را به یاد می آورد و دو شب پشت سر هم یک خواب را به شکل تکرار دیده است.

داریوش فرضیایی روایت کرده که خواب مادرش در مورد طوفانی بوده که تاریکی را با خود آورده است. او گفته که با وجود همه این ها مادرش برای همه مردم دعا کرده تا از گرفتاری نجات پیدا کنند.

روایت دردناک عمو پورنگ از آلزایمر این روزهای مادرش

بخوانید: عکس/ واکنش شگفت آور عمو پورنگ به فحاشی منشوری گروهی از کاربران!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز قسمت کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که زیادتر برای برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به سبب ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه راحت التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی درون صدا و سیما شد و کوشش خود را با گزارشگری رادیو شروع کرد.

پس از اون در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت درون دنیای عکس و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از اون در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

[ad_2]