عکس/ سنگ تمام احمد مهرانفر در حمایت از علی دایی

[ad_1]

احمد مهرانفر، بازیگر سینما و تلویزیون یک استوری در حمایت از مواضع اخیر علی دایی، آقای گل دهه های اخیر فوتبال دنیا، منتشر کرده است.

وقت سحر- احمد مهرانفر که در طول یک ماه اخیر در شبکه های اجتماعی کمتر دیده شده، با حمایت از علی دایی به اینستاگرام خود بازگشته است.

مهرانفر در این باره و در استوری اینستاگرام خود یادداشت جنجالی علی دایی را منتشر کرده و خطاب به دایی نوشته است:

درود بر تو مرد بزرگوار

سنگ تمام احمد مهرانفر در حمایت از علی دایی

بخوانید: عکس/ احمد مهرانفر، ارسطوی پایتخت به سوگ نشست!

بیوگرافی احمد مهرانفر

احمد مهران‌ فر، بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون، متولد ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ در کاشان است که به واسطه بازی در نقش ارسطو عامل در سریال تلویزیونی پایتخت شهرت یافته است.

احمد مهران‌ فر از سال ۱۳۷۸ کوشش خود را در زمینه بازیگری تئاتر شروع نمود. وی در سال ۱۳۸۰ با نقش آفرینی در فیلم نان، عشق، موتور ۱۰۰۰ به کارگردانی ابوالحسن داوودی، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری سینما کسب کرد و دو سال سپس، با سریال تلویزیونی بانکی‌ها به تلویزیون آمد.

کوشش احمد مهران‌ فر در قطعه نقش‌های کوتاه و فرعی در سینما و تلویزیون سال‌ها ادامه پیدا کرد. او سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون روابط، شاعر زباله‌ها، عصر روز دهم، درباره الی، ماجرای نیمروز، بیخود و بی جهت، زاپاس، پایتخت ۵، سال ‌های دور از خانه، کاتیوشا، خجالت نکش، انفرادی و دینامیت را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

احمد مهران‌ فر در برنامه همرفیق نیز به نام مهمان وجود داشته است.

[ad_2]