عکس| فشن شوی دختران کم سن در تخت جمشید جنجال به پا کرد

[ad_1]

به شرح سرویس منهای فوتبال؛ عکس و فیلم های منتشر شده از فشن شوی دختران کم سن در تخت جمشید بازتاب پهناور ای در اینستاگرام داشته و جنجال به پا کرد.

روح خدا خالدیان، مسئول یگان حفاظت مجموعه تخت جمشید در واکنش به اجرای فشن شو از سوی چند دختر کم سن در این مجموعه بیان کرد: در این فیلم چهار زن با لباس ها و لباس محجبه در حال راه رفتن در دروازه ملل هستند و هیچ حرکت ناموزون یا وضعیت نامناسبی نداشتند اما منتشر شدن این ویدیو در فضای غیر واقعی علامت می دهد که این افراد به دنبال کاری تبلیغاتی بودند، این در حالی است که ما از تصمیم و هدف این افراد آگاهی نداشتیم.

مسئول یگان حفاظت مجموعه تخت جمشید ادامه داد: این کار با هماهنگی مجموعه انجام نشده است و حتی مکان یا رختکن برای تعویض لباس در اختیار این افراد قرار نگرفته و بدون شک آنها دوربین هم دنبال نداشتند چراکه در مجموعه تخت جمشید عکاسی یا فیلمبرداری با دوربین شغل ای ممنوع است و به گردشگران اجازه آوردن دوربین شغل ای داده نمی شود. لذا امکان دارد که این فیلم را با دوربین گوشی و تلفن دنبال خود گرفته باشند.

وی بیان کرد: طبق ضوابط موجود مبنی بر ممنوعیت تبلیغات در مجموعه جهانی تخت جمشید، مجوز برای ساخت اینگونه ویدیوها صادر نمی شود و اقدام شکل گرفته می تواند پیگرد قانونی در پی داشته باشد.

  • زیادتر ببینید:
  • تخت جمشید سیل را با کانال های هزاران ساله اینگونه مهار می کند

عکس فشن شوی دختران کم سن در تخت جمشید که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید.

عکس| فشن شوی دختران جوان در تخت جمشید جنجال به پا کرد

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

عکس فشن شوی تخت جمشید

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]