عکس/ لباس های ترسناک پسران لوکادیا جنجال آفرید

[ad_1]

انتشار تصویری جدید از پسران یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم پرسپولیس که لباس هایی شگفت آور بر بدن دارند، سوژه جنجالی کاربران فضای غیر واقعی شده است.

وقت سحر– یورگن لوکادیا بازیکن هلندی تیم پرسپولیس را می توان این روزها یکی از بهترین و پرخطر ترین مهاجمان لیگ برتر ایران فهمید.

او با پنج گل زده در رده دوم گلزنان لیگ برتر قرار دارد. اما تیم پرسپولیس بیشترین امتیاز های فعلی اش از گل های لوکادیا کسب کرده است. شاید به همین سبب بیشتر هواداران باشگاه پرسپولیس نقش لوکادیا را در پیروزی های تیمشان زیادتر از بقیه بازیکنان می دانند.

لباس های ترسناک پسران لوکادیا جنجال آفریدحتی بازی های درخشان این بازیکن هلندی دلیل شده او محبوب تر از قبل مورد حمایت و توجه طرفداران پرسپولیس قرار بگیرد.

در همین راستا اخیرا همسر لوکادیا عکس جدیدی از پسران شان منتشر کرده است، که سوژه کاربران فضای غیر واقعی شده است.

این عکس علامت می دهد که پسران لوکادیا به مناسبت مهمانی هالووین لباسی شگفت آور و با طرح اسکلت بر بدن دارند.

بخوانید: عکس/ نامه احساسی همسر لوکادیا مهاجم پرسپولیس با پدرش

به شرح فرارو، هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی شب قبل به آخر رسید که اتفاقات مهیجی در این هفته در دو روز پنجشنبه و جمعه رقم خورد. در سنجیدن با هفته هشتم، صدرنشین تغییر کرد، آقای گل لیگ عوض شد و نهایتا یک گل به خودی، یکی از صفر‌های جدول را هم پاک کرد.

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان مس رفسنجان، تیم پنجم جدول رده‌بندی و یکی از تیم‌های بدون شکست لیگ بود. قرمز‌های تهرانی که در دو بازی اخیرشان فقط یک امتیاز به دست آورده بودند، در این ملاقات با یک پنالتی، سه امتیاز ملاقات خانگی را کسب کردند تا اولین شکست این دوره مس رفسنجان را هم رقم بزنند.

تک گل پرسپولیس در این بازی را یورگن لوکادیا زد تا در مجموع پنجمین گل این فصلش را زده باشد. یورگن حالا آقای ۵۵ درصدی پرسپولیس هم هست. او در این دوره، زیادتر از نصف گل‌های پرسپولیس را زده است.

پرسپولیسی‌ها به‌ عنوان صدرنشین لیگ تا هفته نهم، ۹ گل زده‌اند و آمار فراوان خوبی در خط حمله ندارند. لوکادیا، به‌بدن‌هایی توانسته ۵ گل از ۹ گل پرسپولیس را بزند. یعنی ۵۵ درصد گل‌های پرسپولیس که رکوردی جذاب برای او محسوب می‌شود.

سعید صادقی دو گل زده، میلاد سرلک زننده یکی از گل‌های قرمز‌پوشان بوده و دیگر گل این تیم توسط میثم خالی‌دست مدافع حریف به دست آمده است. این یعنی پرسپولیسی‌ها فقط سه گل‌زن در این دوره داشته‌اند و با این حال، لوکادیا به‌بدن‌هایی توانسته به اندازه صدرنشینی قرمز‌پوشان برای اون‌ها گل بزند.

به هر روی با کسب همین سه امتیاز و البته با توجه به نتایجی که در دیگر ملاقات‌ها به دست آمد، پرسپولیس ۱۸ امتیازی شد و به مهربانی تفاضل گل خوب تر، پس از یک هفته، دوباره صدر جدول را تصاحب کرد.

[ad_2]