عکس/ مهشید جوادی بچه مهندس از تیپ مستانی‌اش رونمایی کرد!

[ad_1]

مهشید جوادی بازیگر سریال بچه مهندس عکسی از خود به سبک زمستانی منتشر کرد.

به شرح وقت سحر، مهشید جوادی در این عکس پالتوی زمستانی بر بدن و کلاه پشمی بر سر دارد.

مهشید جوادی از تیپ مستانی‌اش رونمایی کرده است.

تولید دوره جدید «بچه مهندس» متوقف شد

نویسنده سریال «بچه مهندس» درباره ساخت دوره جدید این سریال با بیان اینکه پیشتر طرح اون را به تلویزیون ارائه کرده است، اظهار کرد: در حال آماده طرح «بچه مهندس» و برخی دیگر از طرح‌های همکارانمان متوقف شده است تا نظرات نهایی از راه آقای جبلی و شورای مورد اعتمادش داده شود.

حسن وارسته در گفت و گویی با ایسنا درباره طرح دوره جدید این سریال و طرح‌هایی که این روزها پس از وجود ریاست جدید سازمان با بررسی بیشتری مورد تصویب و تایید قرار می‌گیرند، توضیح داد:

زیادتر بخوانید:

عکس/ زمانی مهشید جوادی در کنفرانس خبری صبر‌اش سر می‌رود!

مهشید جوادی بچه مهندس؛ هر روز متفاوت‌تر از دیروز!

نزد از این سه طرح به تلویزیون ارائه داده‌ام که به سبب تغییر مدیریت، هم این طرح‌ها و هم برخی دیگر از طرح‌های دیگر همکارانمان و حتی برخی همکاران که در حال تولید بوده، متوقف شده است تا نظرات نهایی از راه آقای جبلی و شورای مورد اعتمادش داده شود.

این نویسنده با بیان اینکه هر سه طرح با عنوان‌های «بچه مهندس»، «مغلوب» و «ترنج» ملودرام هستند، یادآور شد: قرار بود درون فاز نگارش «بچه مهندس» شویم که با تغییر مدیریت فعلا متوقف شدیم.

با تغییری که مشخص نیست در قسمت‌های مختلف از جمله قسمت نمایشی سیما ساختن خواهد شد یا نه، هنوز نمی‌دانیم آقای جبلی چه تصمیم و ساز و کاری برای سریال‌ها خواهند داشت، اما نکته‌ای که مهم است این است که با این تصمیم گیری شگفت آور و نا آشنا معیشت فراوان از همکاران ما به خطر افتاده است.

در حال آماده برخی کارها متوقف شده، برخی طرح‌ها نیز در مرحله نگارش بوده که عنوان کرده‌اند باید در قبال اون‌ها تصمیم گیری شود؛ البته شاید حق دارند، ایشان هم یکسری اهدافی برای مدیریتشان دارند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *