عکس/ موضع گیری شگفت آور سردار آزمون در برابر اظهارات علی دایی

[ad_1]

سردار آزمون مهاجم بایرلورکوزن آلمان، با منتشر کردن مطلبی شگفت آور در صفحه شخصی اش از اظهارات جدید علی دایی حمایت کرده است.

وقت سحر-انتشار پست علی دایی اسطوره فوتبال ایران درباره اسرا پناهی دختر علم آموز اردبیلی در روزهای قبل حواشی زیادی را در پی داشته است.

متن علی دایی در اینستاگرام اش واکنش شدید نماینده اردبیل و انتقاد برخی از رسانه های داخلی را هم به دنبال داشته است.

البته سپس از این انتقاد ها روز قبل علی دایی بار دیگر با انتشار مطلبی شدید در صفحه شخصی اش به این حواشی ها پاسخ داده است.

موضع گیری عجیب سردار آزمون در برابر اظهارات علی داییدر همین رابطه الآن سردار آزمون با منتشر کردن مطلب عجیبی در صفحه اینستاگرام اش به حمایت از علی دایی پرداخته است.

مهاجم تیم مردمی ایران در این باره نوشته است: علی دایی را بمیریدم نمیتونید خرابش کنید. این اسطوره از جنس همین مردم هستش.

سایت بالای سر ما اسطوره. ما از جنس همین مردمیم.

بخوانید: عکس/ طعنه شدید و تیز سردار آزمون به وضعیت این روزهای سرزمین

به شرح فرارو علی دایی نوشت:

درود به مردم بزرگوار ایران

با توجه به جوسازی‌های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری‌ها و مجلس واجب فهمیدم مطلبی را با شما عزیزان در بین بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس، سوالی برایم نزد آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته اید من به اینجا رسیده و دیده شده ام که باید پاسخگوی شما باشم و، اما صحبت از امنیت گردید که فراهم‌ امنیت وظیفه هر دولتی می‌باشد.

و با توجه به صحبت‌های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلب عنوان می‌نماید، (اینجانب قبول ندارم) که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم سلامت ندارد و شما راست نمی‌گویید.

آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبود‌های شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، برای چی خاموش بودید و خاموش مانده اید؟ برای چی در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی‌شد.

در پاسخ به اخبار منتصب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری‌ها واجب به ذکر می‌دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می‌باشد و اگر به سلامت مسئله‌ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی‌کنم. از این پس به یک اجماع برسید سپس اون خبر را منتشر نمایید تاریخ پابرجا کرده، می‌کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند من خودم را اسطوره نمی‌دانم و بار‌ها گفته ام من از جنس همین مردمم.

[ad_2]