عکس/ نامه احساسی همسر لوکادیا مهاجم پرسپولیس با پدرش

[ad_1]

همسر یورگن لوکادیا بازیکن هلندی تیم پرسپولیس که این روزها دنبال کنندگان ایرانی زیادی دارد، با انتشار مطلبی عاشقانه در صفحه شخصی اش به پدرش ابراز عواطف کرده است.

وقت سحر– همسر لبنانی لوکادیا مهاجم هلندی تیم پرسپولیس در ابتدای ورودش به ایران، از زندگی کردن در تهران ابراز شادی کرده بود.

اما چندی نگذشت که رایا به دنبال دو پسرش به هلند برگشت و حالا در آنجا زندگی می کند. اما همان چند روز زندگی در ایران و محبوبیت همسرش دلیل شد دنبال کنندگان ایرانی زیادی را در فضای غیر واقعی دنبال خود کند.

نامه احساسی همسر لوکادیا مهاجم پرسپولیس با پدرشچنانکه که امروزه طرفداران باشگاه پرسپولیس، با حمایت های خود زیادتر از همیشه به رایا و لوکادیا در صفحه شخصی شان توجه می کنند.

در همین رابطه همسر لوکادیا به تازگی مطلبی احساسی در صفحه اینستاگرام اش خطاب به پدرش را منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

او در پیامی تاثیر برانگیز نوشته است: پدر لطفا به اعماق قلب من برو و هر چیزی را که از تو نیست حذف کن.

بخوانید: عکس/ رونمایی لوکادیا از تتوهای جدید و لباس شگفت آور اش

لوکادیا پنالتی‌زن اول پرسپولیس نیست؟

مهاجم هلندی پرسپولیس آمادگی اون را داشت که پشت ضربه پنالتی بازی با تراکتور برود اما مهدی ترابی این اجازه را نداد.

به شرح خبر ورزشی، یورگن لوکادیا در هفته ششم توانسته بود از روی نقطه پنالتی دروازه نفت عبادتگاه سلیمان را دوباره کند و به دنبال این بود که با ایستادن پشت ضربه پنالتی هم تیمش را نجات دهد و هم درجه خود در صدر جدول گلزنان را تثبیت کند اما…

مهدی ترابی نمی‌خواست این پنالتی را به مهاجم خارجی تیمش بدهد برای چی که خودش را پنالتی زن اول پرسپولیس می‌فهمید! یحیی گل محمدی هم که فراوان مهدی ترابی را دوست دارد اجازه داد این هافبک تکنیکی پشت توپ بایستد و شاید هم فکرش را نمی‌کرد ضربه مهدی ترابی خراب شود.

این اتفاق اما برای پرسپولیس چهره داد تا برای ادامه دوره جاری، یورگن لوکادیا پنالتی‌زن اول تیمش شود. این داستان به شکل رسمی از سوی کادرفنی به مهاجم هلندی اعلام شد.

[ad_2]