عکس/ نگهداری تمام قد و شگفت آور علی کریمی از مواضع علی دایی

[ad_1]

علی کریمی جادوگر فوتبال ایران در اقدامی غیرمنتظره با منتشر کردن تصویری از خودش و علی دایی در صفحه شخصی اش حمایت همه جانبه اش از شهریار فوتبال ایران را اعلام کرده است.

وقت سحر– حواشی موضع گیری علیه علی دایی کاپیتان گذشته فوتبال ایران، تبعات زیادی را دنبال خود داشته است.

تا جایی که بیشتر ورزشکاران و افراد معروف با بازنشر پست آخر اینستاگرام علی دایی از او و مواضع اخیرش در برابر انتقادها حمایت کرده اند.

اما یکی از شگفت آور ترین و متفاوت ترین این واکنش ها از سو علی کریمی بوده است. برای چی که این دو ستاره گذشته پرسپولیس سال هاست که بنا بر دلایلی مبهم با یکدیگر رابطه ای نداشتند و حتی در مقطعی قهر بودند.

اما ساعاتی نزد علی کریمی با انتشار تصویری از خودش که در بغل علی دایی ست و مربوط به مراسم ختم مرحوم مهرداد میناوند می باشد از دوست کهنه اش نگهداری تمام قدی کرده است.

او در این باره نوشته است:

اقای گل یاشاسین اردبیل

دفاع تمام قد علی کریمی از مواضع علی دایی

البته طبق شنیده ها ظاهرا علی دایی و علی کریمی سپس از سال ها امروز یکدیگر را در اینستاگرام فالو کرده اند. اتفاقی که منجر به دوستی کنان این دو ستاره گذشته و محبوب تیم مردمی شده است.

بخوانید: عکس/ واکنش جنجالی علی کریمی به ممنوع الخروجی رسول خادم

حمله شدید رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟

رسول خادم، رئیس اسبق فدراسیون کشتی و قهرمان کشتی دنیا در اظهاراتی شدید از مجلس انتقاد کرد.

به شرح فرارو، رسول خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی در صفه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

آنهایی که با کوتاهی در عمل به مسیٔولیت‌هایشان، مقصران ساختن بستر انتقاد مردم هستند، کاسه از آش داغ‌تر شده و مدعی شدند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم بوده‌اند، به نام مقصران اصلی تنش‌های اخیر، پاکسازی کرد! چه فرافکنی حساب شده‌ای!

نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد که در جریان اعتراضاتِ در این چند روز کجا بوده است؟ کدام داد را به پیشگاه مجلس آورده است؟ بر سر کدام بیداد داد کشیده تا مردم معترض ببینند حرفشان و مطالبه‌شان را نمایندگانی در مجلس دنبال می‌کنند و حق اون‌ها را پی میگیرند، مدعی شده که باید جامعه را از وجود برخی ورزشکاران، هنرمندان و … پاکسازی انقلابی کرد!

امروز اگر قرار است کسانی اصلاح شود، برخی نمایندگان هستند که بی‌تعهدی خود به مردم را در پشت شعارهایشان پنهان کرده‌اند! اشکی که در هر سو ریخته شد به گردن همین مجلس است!

[ad_2]