عکس هایی جذاب از ساناز ارجمند همسر خوشگل و کم سن شهاب حسینی!

[ad_1]

عکس هایی جذاب از ساناز ارجمند همسر خوشگل و کم سن شهاب حسینی در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه مطلب تصاویر متفاوتی از همسر دوم شهاب حسینی را مشاهده کنید.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی در اینستاگرام داغ شده است.

زیادتر بخوانید:

تصاویر جذاب ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی

تصاویر جذاب اینستاگرام ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی [+عکس]
تصاویر جذاب ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی

روز دوشنبه 21 شهریور 1401 مراسم اکران عمومی فیلم سینمایی شین برگزار شد که وجود شهاب حسینی در کنار یک خانم کم سن به نام ساناز ارجمند دلیل شد که حواشی زیادی برای این دو چهره به وجود بیاید و گفته شود که شهاب حسینی با ساناز و ارجمند که 17 سال اختلاف سنی دارد ازدواج کرده است.

این عکس های جذاب را ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

تصاویر جذاب ساناز ارجمند که گفته می‌شود همسر دوم شهاب حسینی است را دید کنید:

181290236 239414827992849 4277126871023860839 n

برای مشاهده تصاویر جذاب و متفاوت ساناز ارجمند روی هر عکس کلیک کنید:

 

ازدواج شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران با ساناز ارجمند تصویربردار و فیلمبردار پروژه های سینمایی اخیرا به شکل رسمی اعلام شد.

علت جدایی شهاب حسینی از همسر اولش فاش شد! [+عکس هایی از همسر دومش]
شهاب حسینی سپس دوری از همسر گذشته خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد. ساناز ارجمند تصویربردار و فیلمبردار، اهل مشهد و متولد 1369 است. وی از کارکنان کمپانی ون اسکای است. این شکت وابسته به شهاب حسینی است. شروع آشنایی این زوج در برنامه هم فیق بوده و همینطور ساناز ارجمند در این برنامه به نام تصویربردار کوشش داشته است.

شهاب حسینی از سوپراستارهای ایران است. بازی شهاب حسینی در بسیاری از فیلم های سینمایی در خاطره ها پایدار شد. نام کامل شهاب حسینی، سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی است. شهاب حسینی متاهل است و 2 پسر دارد.

حسینی در سال 1379 با سریال پس از باران پا به عرصهٔ بازیگری گذاشت. در سال 1380 در سریال پلیس کم سن و در سال 1382 در سریال تب سرد به ایفای نقش پرداخت.

وی در سال 1385 در سریال مدار صفر مقام در نقش حبیب پارسا به ایفای نقش پرداخت و این سریال دوره اوج وی در تلویزیون بود. مدار صفر مقام به کارگردانی حسن فتحی و ساختهٔ مشترک کشورهای ایران، مجارستان، فرانسه و لبنان است.

شهاب حسینی سوپر استار سینما درباره طلاق همسر اول خود، پریچهر قنبری گفته:

همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده! بازیگران بواسطه شغل پر استرس و زمانبری که دارند و به واسطه قراردادهایی که برای اجرای نقش در لوکیشن های منتخب کارگردان در شهرها و مکانهای مختلف دارند گاهی چندین ماه از خانواده هایشان دور هستند.

تصاویری جذاب و متفاوت از ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی [+عکس]
تصاویری جذاب و متفاوت از ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی [+عکس]

شهاب حسینی که به سبب اظهاراتش درباره اتفاقات اخیر سرزمین، یادداشتی در واکنش به پایین کشیدن بیلبوردهایش از سطح شهر را استوری کرد، با واکنش معنادار و احساسی ساناز ارجمند دنبال بود.

ساناز ارجمند، همسر خوشگل و کم سن شهاب حسینی در واکنش به این یادداشت در استوری خود نوشت: «افتخارم…» و در آخر نیز از هشتگ مهسا امینی استفاده کرد.

واکنش احساسی و معنادار ساناز ارجمند به همسرش شهاب حسینی: «افتخارم...»
واکنش احساسی و معنادار ساناز ارجمند به همسرش شهاب حسینی: «افتخارم…»

زیادتر بخوانید:

[ad_2]