عکس/ واکنش جنجالی علی کریمی به ممنوع الخروجی رسول خادم

[ad_1]

علی کریمی ستاره گذشته تیم مردمی با منتشر کردن تصویری متفاوت در صفحه شخصی اش به داستان ممنوع الخروجی رسول خادم واکنش علامت داده است.

وقت سحر– روز قبل اخباری مبنی بر ممنوع الخروج شدن رسول خادم قهرمان کشتی دنیا و المپیک در فضای غیر واقعی منتشر شده است.

البته هنوز سلامت این داستان کاملا از سو مسئولین کشتی ایران تایید نشده است.

اما رسول خادم رئیس گذشته فدراسیون کشتی ساعاتی نزد با منتشر کردن مطلبی در صفحه اینستاگرام اش به طور غیر مستقیم داستان ممنوع الخروجی اش را تایید کرده است.

او در پیامی نوشته است: درد وطن وطنی که وابسته به همه است، وطنی که تک صدایی نیست، تک رنگی ندارد، خودی و غیرخودی ندارد، انسان از هر مرام و مسلکی در اون کرامت دارد.

 واکنش جنجالی علی کریمی به ممنوع الخروجی رسول خادمدر همین راستا حالا علی کریمی با منتشر کردن تصویری از رسول خادم، به ماجرای ممنوع الخروجی اش واکنش متفاوتی علامت داده است.

همچنین او با استفاده از هشتک شرف و ایموجی قلب حمایتش را از قهرمان گذشته دنیا و المپیک اعلام کرده است.

بخوانید: عکس/ یادداشت کنایه آمیز علی کریمی مجدد توجه ها رو جلب کرد

حمله شدید رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟

رسول خادم، رئیس اسبق فدراسیون کشتی و قهرمان کشتی دنیا در اظهاراتی شدید از مجلس انتقاد کرد.

به شرح فرارو، رسول خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی در صفه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

آنهایی که با کوتاهی در عمل به مسیٔولیت‌هایشان، مقصران ساختن بستر انتقاد مردم هستند، کاسه از آش داغ‌تر شده و مدعی شدند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم بوده‌اند، به نام مقصران اصلی تنش‌های اخیر، پاکسازی کرد! چه فرافکنی حساب شده‌ای!

نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد که در جریان اعتراضاتِ در این چند روز کجا بوده است؟ کدام داد را به پیشگاه مجلس آورده است؟ بر سر کدام بیداد داد کشیده تا مردم معترض ببینند حرفشان و مطالبه‌شان را نمایندگانی در مجلس دنبال می‌کنند و حق اون‌ها را پی میگیرند، مدعی شده که باید جامعه را از وجود برخی ورزشکاران، هنرمندان و … پاکسازی انقلابی کرد!

امروز اگر قرار است کسانی اصلاح شود، برخی نمایندگان هستند که بی‌تعهدی خود به مردم را در پشت شعارهایشان پنهان کرده‌اند! اشکی که در هر سو ریخته شد به گردن همین مجلس است!

[ad_2]