عکس/ واکنش شگفت آور علی کریمی به موضع گیری شدید دختر شهید شیرودی

[ad_1]

علی کریمی ستاره گذشته تیم مردمی با منتشر کردن مطلب جدیدی در صفحه شخصی اش پیام متفاوتی برای خانواده شهید شیرودی منتشر کرده است.

وقت سحر– در روزهای قبل دختر شهید شیرودی با منتشر کردن یادداشتی در فضای غیر واقعی به اتفاقات اخیر در سرزمین واکنش تندی علامت داده بود.

او در پیامی نوشته بود:

ما شهید دادیم تا کسی جرات تعرض به دخترانمان را نداشته باشد.

همین امر سبب شده است افراد معروف زیادی با بازنشر این پیام دختر شهید شیرودی به حمایت از او و متن انتقادی اش بپردازند.

واکنش عجیب علی کریمی به موضع گیری تند دختر شهید شیرودیدر همین رابطه علی کریمی بازیکن گذشته پرسپولیس که این روزها با اظهار نظرهای جنجالی اش یک پای پابرجا فضای غیر واقعی ست با منتشر کردن پیام آناهیتا شیرودی از مواضع اخیرش حمایت کرده است.

علی کریمی با انتشار عکس شهید اکبر شیرودی و دخترش در این باره نوشته است: شیر پاک خورده

بخوانید: عکس/ نگهداری تمام قد و شگفت آور علی کریمی از مواضع علی دایی

واکنش شگفت آور علی کریمی به یادداشت شدید دختر شهید باکری

علی کریمی بازیکن گذشته تیم مردمی با بازنشر یادداشت شدید دختر شهید باکری در صفحه شخصی اش، واکنش عجیبی به پیام او علامت داده است.

به شرح وقت سحر، ساعاتی نزد آسیه باکری دختر شهید باکری با منتشر کردن تصویری از پدرش در اینستاگرام و یادداشتی شدید و تیز به توهین علی اکبر رائفی پور در تلویزیون واکنش علامت داده است.

او در این یادداشت شدید نوشته است: به گفته آقای رائفی پور دو نفر در عکس (شهیدان حمید و مهدی باکری) با ۲۷ سال سن با زن و بچه دنبال خالی کردن هیجاناتشون رفتن جنگیدن، تقصیر ماست که زودتر از این نزدیم تو دهن یکی تون که انقدر وقیح شدین.

این یادداشت دختر شهید باکری بازتاب زیادی در فضای غیر واقعی داشته است و دلیل شده افراد زیادی به اون واکنش علامت دهند.

همچنین علی کریمی بازیکن اسبق پرسپولیس این مطلب آسیه باکری را مورد تمجید قرار داده و نوشته است: شیر مادر و نان پدر حلالت.

[ad_2]