عکس/ واکنش طعنه آمیز سحر دولتشاهی به حادثه زندان اوین

[ad_1]

سحر دولتشاهی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام اش به رویدادها اخیر واکنش طعنه آمیزی علامت داده است.

وقت سحر- چند روز قبل رسانه ها شرح دادند که پاسپورت سحر دولتشاهی و همایون شجریان در بازگشت از استرالیا ضبط شده و هر دو ممنوع الخروج شده اند.

اما سپس معاون وزیر سرزمین اعلام کرد که پاسپورت ها را به زودی به دست اون ها می رسانند.

دو روز پس از این وعده هم همایون شجریان اعلام کرد که او و سحر همچنان ممنوع الخروج هستند و پاسپورت شان را تحویل نگرفته اند.

با این حال، سحر دولتشاهی بدون نشانه به این اتفاقات، به رویدادها چهره داده در زندان اوین نشانه کرده و با حالتی کنایه آمیز نوشته است:

سحر ندارد این شب تار…

واکنش طعنه آمیز سحر دولتشاهی به حادثه زندان اوین

بخوانید: عکس/ اعتراف همایون شجریان به زندگی مشترک با سحر دولتشاهی!

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران است. وی با نقش آفرینی در نمایش نیمروز خواب آلود به کارگردانی آیت نجفی، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری تئاتر کسب کرد.

از جمله افتخارات سحر دولتشاهی می توان به کسب جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل، دیپلم ارزش فراوان داشتن بهترین بازیگر نقش مکمل برای فیلم های عصر یخبندان، چهارراه استانبول و عرق سرد، تندیس بهترین بازیگر برای بازی در فیلم امیر و علامت بهترین بازیگر از مهمانی شب چله لوستر نشانه کرد.

سحر دولتشاهی سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون قورباغه، آسمان زرد کم عمق، مستانه، بارکد، نیم چهره‌ها، ترانه های کهنه، عالیجناب، عصر یخبندان، چهارراه استانبول، دلم می‌خواد و قلب یخی را در کارنامه هنری خود دارد.

[ad_2]