عکس/ واکنش متفاوت صابر ابر به موضع‌گیری جنجالی علی دایی

[ad_1]

صابر ابر بازیگر مطرح سینما پس از وقت ها دوری از فضای غیر واقعی، از موضع گیری جنجالی اخیر علی دایی حمایت کرده است.

وقت سحر- صابر ابر که در طول سال های اخیر حسابی در سینما پرکار بوده است، با سریال قورباغه ساخته هومن سیدی توانست توجه مخاطبان و منتقدان را به بازی خود جلب کند.

او که اخیرا کوشش چندانی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی نداشته است، بار دیگر به فضای غیر واقعی بازگشته تا به حمایت از موضع اخیر علی دایی بپردازد.

صابر ابر در این باره نوشت:

علی دایی

گرامیِ مایی

واکنش متفاوت صابر ابر به موضع‌گیری جنجالی علی دایی

بخوانید: عکس/ حیوان خانگی شگفت آور صابر ابر همه را ترساند!

بیوگرافی صابر ابر

صابر ابر بازیگر و کارگردان ایرانی متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران است که از سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم شاعر زباله‌ ها درون دنیای سینما شد.

وی سابقه کوشش در آثاری همچون سیزده ۵۹، پذیرایی ساده، سخن پند آموز دریا، آسمان زرد کم عمق، برف روی کاج ‌ها، من دیه‌گو مارادونا هستم، انتهای خیابان هشتم، چهره دیوانه، مسخره دوباره، تابستان داغ، اینجا بدون من و درباره الی را در کارنامه هنری خود دارد.

از جمله افتخارات صابر ابر می ‌توان به دریافت جوایز تندیس بهترین بازیگر مرد برای نمایش ریچارد سوم از سی‌امین جشنواره تئاتر فجر، تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم درباره الی از سومین مهمانی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم مینای شهر خاموش از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر نشانه کرد.

صابر ابر با دو سریال قورباغه و مترجم تجربه‌های موفقی را نیز در شبکه نمایش خانگی رقم زده است.

[ad_2]