عکس/ واکنش مسعود شجاعی به اتفاقات اخیر در آذربایجان

[ad_1]

مسعود شجاعی کاپیتان گذشته تیم مردمی فوتبال با منتشر کردن پیامی در صفحه شخصی اش به رویدادها اخیر در شهر اردبیل واکنش علامت داده است.

وقت سحر– مسعود شجاعی بازیکن گذشته تیم مردمی از جمله بازیکنان فوتبال است، که همیشه در دوران بازیگری اش به مشکلات اجتماعی ایران واکنش علامت داده است.

اما رویدادها روز قبل در مدرسه ای دخترانه در اردبیل دلیل شد بیشتر بازیکنان قبلی و حالا تیم مردمی به این داستان واکنش علامت دهند.

واکنش مسعود شجاعی به اتفاقات اخیر در آذربایجاندر همین رابطه مسعود شجاعی بازیکن فعلی نساجی مازندران با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام اش به این اتفاق واکنش علامت داده است.

او در این باره نوشته است: یاشاسین آذربایجان

 

بخوانید:ویدیو/ واکنش کنایه آمیز مسعود شجاعی به حادثه آبادان

تصمیم جدید کاپیتان محبوب کارلوس کی‌روش

تنها بازیکن ایرانی آماده در سه جام‌جهانی، حالا به نظر می‌رسد قدم به قدم به مربیگری نزدیک می‌شود.

به شرح وقایع روز، مسعود شجاعی یکی از با تجربه‌های لیگ برتر امسال به حساب می‌آید. از پیوستن او به نساجی تاریخ زیادی نمی‌گذرد اما در همین وقت هم دلیل‌ شجاعی چه از لحاظ فنی و چه روحی در رختکن و نیمکت این تیم، دیده می‌شود.

سپس از ورود مسعود به باشگاه شمالی، علاوه بر هدایت بازیکنان در زمین و نقطه اتکای تیم بودن، روی نیمکت هم به نوعی دستیاری الهامی و مطهری را تجربه کرده است و به اصطلاح کمک آنها بوده است. شجاعی در این وقت هم از نظر فنی به مربیان مشاوره می‌داده و هم بخوبی نقش حلقه اتصال کار فنی و رختکن را بازی کرده است.

کاپیتان تیم مردمی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ حالا و در ۳۸ سالگی به نظر می‌رسد مانند به بسیاری از بازیکنان پرافتخار دیگر، به دنبال ورود به عرصه مربیگری است. اتفاقی که با شایعه وجود شجاعی در اردوی تیم مردمی به اوج خود رسید اما سپس از کش و قوس و اخبار متفاوت، در نهایت منتفی شد. شجاعی رقابت‌های ابتدایی دوره را به سبب مصدومیت از دست داد اما همچنان به نقش پر رنگ خود در رختکن و تمرینات نساجی ادامه داد.

سپس از آزادی از مصدومیت، شجاعی اولین بازی خود برای نساجی را در مقابل نفت مسجدسلیمان، انجام داد. او به نام یار تعویضی و در دقیقه ۷۰ درون زمین شد اما همین دقایق کوتاه کافی بود تا اولین پاس گل خود در این دوره را برای ببرها ثبت کند. با وجود شجاعی در برخی از زمانها در کنار خط، بنظر می‌رسد مسعود به آهستگی در حال گذار از مرحله بازیکنی به مربیگری در فوتبال است.

[ad_2]