عکس/ واکنش ویژه مجتبی محرمی به ممنوع الخروجی رسول خادم

[ad_1]

مجتبی محرمی کاپیتان گذشته پرسپولیس با منتشر کردن تصاویری متفاوت از رسول خادم به ممنوع الخروجی قهرمان گذشته کشتی دنیا واکنش علامت داده است.

وقت سحر– ادعای داستان ممنوع الخروجی رسول خادم قهرمان گذشته کشتی دنیا و المپیک بازخوردهای فراوان و متفاوتی را در فضای غیر واقعی در پی داشته است.

در حالیکه این خبر هنوز از سوی رسانه های داخلی سرزمین تایید نشده ،اما بیشتر ورزشکاران در روز قبل با منتشر کردن پیامی در صفحه شخصی شان به این اتفاق واکنش هایی علامت دادند و حتی انتقاد کرده اند.

واکنش متفاوت مجتبی محرمی به ممنوع الخروجی رسول خادممجتبی محرمی شماره هشت جنجالی پرسپولیس در سال های قبلی هم با منتشر کردن مطلبی در صفحه اینستاگرام اش به این اتفاق معترض شده است.

بازیکن گذشته تیم مردمی فوتبال با منتشر کردن تصاویری متفاوت از رسول خادم که او را در حال کوشش در شهرهای جنوبی و محروم سرزمین علامت می دهد واکنشی متفاوت و اعتراضی علامت داده است.

همچنین محرمی با استفاده از هشتک شرافت به حمایت از رسول خادم پرداخته است.

بخوانید: رسول خادم حسابی پشت “علی کریمی” حقوق/ عکس

حمله شدید رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟

رسول خادم، رئیس اسبق فدراسیون کشتی و قهرمان کشتی دنیا در اظهاراتی شدید از مجلس انتقاد کرد.

به شرح فرارو، رسول خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی در صفه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

آنهایی که با کوتاهی در عمل به مسیٔولیت‌هایشان، مقصران ساختن بستر انتقاد مردم هستند، کاسه از آش داغ‌تر شده و مدعی شدند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم بوده‌اند، به نام مقصران اصلی تنش‌های اخیر، پاکسازی کرد! چه فرافکنی حساب شده‌ای!

نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد که در جریان اعتراضاتِ در این چند روز کجا بوده است؟ کدام داد را به پیشگاه مجلس آورده است؟ بر سر کدام بیداد داد کشیده تا مردم معترض ببینند حرفشان و مطالبه‌شان را نمایندگانی در مجلس دنبال می‌کنند و حق اون‌ها را پی میگیرند، مدعی شده که باید جامعه را از وجود برخی ورزشکاران، هنرمندان و … پاکسازی انقلابی کرد!

امروز اگر قرار است کسانی اصلاح شود، برخی نمایندگان هستند که بی‌تعهدی خود به مردم را در پشت شعارهایشان پنهان کرده‌اند! اشکی که در هر سو ریخته شد به گردن همین مجلس است!

[ad_2]