عکس/ پز جنجالی سردار آزمون با جت شخصی میلیاردی اش!

[ad_1]

سردار آزمون، بازیکن تیم مردمی و تیم بایرلورکوزن با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام، جت شخصی اش را به چهره کشیده است.

وقت سحر- در این عکس سردار آزمون و عارف غلامی در کنار هم دیده می شود و در پس زمینه عکس، جت شخصی سردار آزمون را می توان دید.

بررسی ما علامت می دهد که در بازارهای جهانی قیمت جت های شخصی از سه میلیون دلار شروع می شود و در نهایت نمونه ها لوکس اون 600 میلیون دلار قیمت دارند. یعنی خرید یک جت شخصی بین 90 تا 19 هزار و 900 میلیارد تومان هزینه در بر دارد.

پز جنجالی سردار آزمون با جت شخصی میلیاردی اش!

در کنار این عکس نیز سردار آزمون به ماجرای اخراج عارف غلامی از استقلال و بازگشت او واکنش علامت داده و نوشته است: داداشمی.

بخوانید: عدم وجود سردار آزمون در تیم مردمی/ جایگزین کیست؟

یک پزشک متخصص؛ سردار آزمون به جام جهانی می‌رسد

مصدومیت سردار آزمون مهم‌ترین نگرانی فوتبال ایران در مقطع کنونی و نزد از جام جهانی 2022 قطر محسوب می‌شود.سردار آزمون به جام جهانی می‌رسد

به شرح وقت سحر به تعریف از ورزش سه، آیا سردار آزمون برای جام جهانی 2022 مهیا می شود؟ بیایید نگاهی دقیق‌تر به مصدومیت و جدول زمانی سلامتی مورد صبر او بیندازیم.

در 4 اکتبر، سردار آزمون، ستاره تیم مردمی ایران، در جریان بازی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پورتو، در حالی‌که بدن خود را گرم می کرد، وابسته «پارگی عضله ساق پا» شد. شرح‌های اولیه حاکی از اون بود که او 6 تا 8 هفته از میادین دور خواهد بود و به طور بالقوه امیدها برای وجود او در جام جهانی قطر به کم‌ترین حد خود رسیده است.

پزشک ناصر حیدری، دید دقیق‌تری به این صدمه‌دیدگی رها کرد و تاکید کرد که ستاره باشگاه بایرلورکوزن به جام جهانی خواهد رسید. این پزشک متخصص در این‌باره گفت: “عضله سه سر ران به مجموعه‌ای از 3 ماهیچه در امتداد پشت ساق نشانه دارد. عضله دوقلو با توجه به نیروهای فراوان و تغییرات سریع در طول و انقباض عضلانی در معرض بیشترین خطر صدمه است. این ماهیچه‌ها به هم می رسند و تاندون آشیل را تشکیل می دهند.

این ماهیچه ها را می توان به نام یک قطعه طناب عظیم ساخته شده از الیاف متعدد نیز در نظر گرفت. من معتقدم که تا مقام دوم عضله دو قلوی پای او تندرست است؛ یعنی اساساً پارگی جزئی تنها برخی از الیاف تشکیل‌دهنده این طناب است. او فقط باید 3-4 هفته دور از بازی باشد و برای جام جهانی 2022 قطر مهیا خواهد شد.

[ad_2]