عکس/ پیام معنادار و مرموز علیرضا نیکبخت به بخشی از مردم ایران

[ad_1]

علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن گذشته استقلال و پرسپولیس، با انتشار پیام عجیبی برای مردم ایران در صفحه شخصی اش سوژه کاربران فضای غیر واقعی شده است.

وقت سحر– علیرضا واحدی نیکبخت پیشکسوت جنجالی استقلال هفته هاست که از کوشش های کنار ای خودش فاصله گرفته است.

حتی او این روزها به دور از خودنمایی های همیشگی اش، مدام در حال انتقاد و گلایه از مشکلات اجتماعی سرزمین در صفحه شخصی اش است.

در همین راستا پیشکسوت استقلال اخیرا مطلب مرموز و عجیبی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که با بازخوردهای متفاوتی مواجه شده است.پیام معنادار و مرموز علیرضا نیکبخت به بخشی از مردم ایراناو در این پیام که آشکار خطاب به بخشی از مردم ایران است نوشته است: من تو را نمی شناسم اما مواظب خودت باش، با همتونم.

 

این روزها با دلشوره و نگرانی دلواپس کسایی میشم که حتی از نزدیک ندیدمشون و باهاشون برخوردی نداشتم. این روزها امن یجیب می خونم برا تک تک هم وطن های عزیزم. انشاالله زودتر برسه روزهای سبز.

بخوانید: عکس/ واکنش کنایه آمیز نیکبخت به تاریخ سازی الهام حسینی

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم مردمی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ کوشش دارد و به نام مدل تبلیغاتی با برندهای سرشناس همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک دلیل شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال زیادتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه فراوان از نظر مالی جراحت کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر آماده به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش شروع کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

[ad_2]