غار یخی مندنهال آلاسکا و تعجب های طبیعی این غار

[ad_1]

یکی از زیباترین مجموعه های غار یخی در دنیا غار یخی مندنهال می باشد. این غار در شمار یخچال های طبیعی واقع شده است و مقصد جذابی برای ماجراجویان می باشد. شما برای بازدید از این غار حیرت انگیز می توانید سری به آلاسکا در آمریکا بزنید.

صخره های یخی در مندنهال

تعجب های غار یخی مندنهال

آمریکا از جمله کشورهای زیبا و دیدنی دنیا بوده که دارای مهم ترین قطب های گردشگری است. شما در آلاسکا می توانید یکی از تعجب های این منطقه را بشناسید. شما باید به منطقه مندنهال جونیو که پایتخت آلاسکا است، سری بزنید و زیادتر با این غار شگفتی آسا دوست شوید. این غار امروزه از دیدنی های آمریکا محسوب می شود.

یخچال های مندنهال

این غار زیبا در دنیا معروف است و به دلیل برخورداری از تعجب های خورد مورد توجه قرار می گیرد. شما می توانید در این غار انعکاس حیرت انگیزی از روشنایی را مشاهده کنید. قرارگیری این غار در بین دره های زیبا و دیدنی موجب جذابیت زیادتر برای گردشگران شده است. حفره های بزرگی که در این یخچال های طبیعی مشاهده می کنید، گاهی موجب گرم شدن یخچال ها و آب شدن اون می شود.

غار بخی مندنهال

دسترسی به غار:

شما برای دسترسی به این غار باید وسایل کافی کایاک و یخ نوردی را داشته باشید. مسافرت به آلاسکا بی تردید یک تجربه عالی است، هد چند که افراد کمی این مسافرت را انتخاب می کنند. این مکان مخصوص ماجراجویانی بوده که می خواهند به نقاط مختلفی از دنیا بروند و تجربه های جدیدی داشته باشند. این غار امروزه از بکرترین مکان های دیدنی آلاسکا است.

غار مندنهال کجاست

مسافرت به این منطقه کار ساده ای است. داشتن یک بدن مهیا و وسایل واجب برای یخ نوردی از نکات ضروری و اساسی برای مسافرت به این نواحی خواهد بود. شما در گزینش این نواحی باید دقت بیشتری داشته باشید. از سویی اینگونه سفرها بیشتر گروهی بوده و با حمایت یک لیدر مطلع و آگاه انجام می شود. شما در شکل نیاز می توانید از تورهای گردشگری برای این مسافرت کمک بگیرید.

غار معروف مندنهال

شرایط فعلی غار بخی:

در حال آماده غار یخی مندنهال به دلیل تغییر شرایط در حال آب شدن می باشد. این امر موجب شده تا اندازه و رنگ این غار نیز تغییر کند. در طول سالیان اندازه این غار به یک سوم کاهش یافته است. در قبل رنگ های این یخ آبی فیروزه ای بوده و در سال های اخیر به دلیل کم شدن حجم اون ها به آبی آلوده‌ تبدیل شده است. دلایل مختلفی برای کاهش این امر وجود دارد.

زیبایی مندنهال

پارک مردمی کوبوک نیز از دیگر دیدنی های آلاسکا بوده و جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد. شما می توانید در لینک با جاذبه های این منطقه زیادتر دوست شوید. از ویژگی های این پارک می توان به تنوع بالای گیاهی و جانوری اون نشانه نمود.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]