فال تاروت امروز شنبه ۵ شهریور «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱» • جونی

[ad_1]

تاریخچه فال

از گذشته بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های قدیمی ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و کوشش اون ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان نشانه کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای نزد بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه سپس از اون اتفاق افتاده دلیل گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی اعتقاد داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن اون ها متوقف شده و مهیا دریافت الهام از سو کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در قسمت فال و طالع بینی جونی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال جونی اضافه شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از کهنه‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در گذشته مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان اون را ممنوع کرده بودند پرهزینه و مقاوم بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی همانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از اون ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به نام روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و رازها آمیز، از راه خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟

حس می کنی موفقیت و کامیابی در راه شما است، یک شخص مهم این حمایت را خواهد کرد. شاید پدر، شوهر، شریک یا رئیس، هر کسی که می خواهد باشد، او حمایت مداوم از شما خواهد کرد. در خود حس اطمینان و توانمندی داری که می توانی بر مردم و اتفاقات تاثیر گذار باشی، چون یک حس عظیم اطمینان به نفس داری. صبر رشد در کار یا رسیدن به وضعیت خوب تر در زندگی داری، چنانچه قربانی بدخواهی شده ای ایمن باش که سرانجام به نفع تو تمام خواهد شد.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟

کارت ها می گویند در این تاریخ تمایل به داشتن آسایش، امنیت و شادمانی داری و ممکن است نیاز به حمایت های انگیزه ای و ساختن اطمینان داشته باشی، چنانچه به فکر داشتن یک بچه هستی این خواسته با قدرت وجود دارد، شاید هم حالا حامله باشی و قدری نگرانی داری، اگر مذکر هستی، به فکر پدر شدن هستی و نگرانی هایی نیز داری. کارها نیکو خواهند شد، فقط بدان که دوستت دارند و افراد دور و برت از تو نگهداری خواهند کرد.

خوف‌های شما؟

حس ناامنی می کنی، شاید نگرانی مالی داشته باشی، بعنوان والدین می توانی این نگرانی را در خصوص فرزندانت داشته باشی یا شاید این نگرانی مربوط به حاملگی ناخواسته است. افرادی دور و بر شما هستند که تو را دوست دارند و مواظب تو هستند، تو را حمایت خواهند کرد. کوشش نکن بیش از اندازه تحت حمایت آنها باشی و از کسی باج خواهی نکن که به نفع تو نخواهد بود.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
اسم این وضعیت را سرنوشت یا تقدیر بگذار. اما خوش شانسی و خوشبختی را تجربه می کنی یا در شرف تجربه کردن هستی که عمدتاً ناشی از کارها تو نیست. از لحظات خود خوشی ببر. چنانچه چندین حادثه هم تاریخ در حال اتفاق افتادن در زندگی ات است، انرا به نام تقدیر و سرنوشت بدان، با جریان زندگی دنبال شو و به اون اطمینان کن.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟

انگار تحت نشان یک دارو قرار گرفته ای، حس عجیبی است و همیشه زیادتر از قبل می خواهی، این یک اعتیاد خالص است و بس. چه اون می تواند یک وسواس در رابطه جنسی باشد یا در یک معامله پولی بیش از اندازه خوب که واقعی به نظر نمی رسد. همه این ها در دلیل‌ استفاده از داروهای محرک است. مواظب باش، استفاده از آنها سرانجام خوشی ندارد.

نتیجه :
حالا تاریخ دگرگونی برای شماست، به هر حال ممکن است برخی رویدادها تکان دهنده و شاید پریشان کننده در زندگی تان بوجود آید. سرانجام ها همیشه فضا را برای یک زندگی کاملا جدید بوجود می آورند، تاریخ جدید ای در زندگی تان شروع خواهد شد. پذیرای اون باش و هر روز طوری زندگی کن که انگار آخرین روز زندگی تان است، روزگار برای زندگی کردن است.

❤️فال حافظ❤️

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی تغییر مخرب و تخریب کننده ای را تجربه می کنی یا در شرف تجربه کردن هستی که مصیبت بار خواهد بود. نیاز به شناسایی این چنین مشکلاتی داری که می تواند منجر به ساختن مسیرهای جدید در زندگی ات شود که هیچ وقت امکان بوجود آمدن اون ها را هم در خواب نمی بینی، بطور ناخود آگاه خواهان تغییراتی هستی، اما بیشتر داستان اون طور نیست که انتظارش را داری، در ارتباط با اموالت با مشکلاتی روبرو هستی یا اگر به فکر خرید یک ثروت جدید یا تعریف و انتقال خانه هستی کارها تو با مشکل روبرو خواهد شد.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند آنچه که در این ثانیه بیش از همه می خواهی این است که بدانی چه انتخابی صحیح است. به راهت ادامه می دهی یا ریسک می کنی، ریسک ساختن شور و تغییر می کند و ماندن همان طور که تو ایستاده ای خوب می دانی که چه چیزی باید منظور شود. جرأت عاشق شدن داشت باش، جرأت زندگی کردن داشته باش

خوف‌های شما؟
حس می کنی موفقیت صحیح در کنارت است اما این حس فریبنده است. دلواپس هستی که حمایت و کمکی که از جانب پدر، همسر، شریک و یا یک مرد عظیم در زندگی تان اهمیتی نداره، به اون ها اطمینان کن و کمکی که نیاز داری از اون ها درخواست کن و موفقیت از اون تو خواهد بود.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
تمام خط‌ ها در تلفن شما در تبادل حس ششم شما دوباره هستند و هیچ راهنمایی خوب تر از حس ششم شما وجود ندارد. گوش کن، گوش کن و رازی را که می خواهی آشکار شود در آینده در اختیارت قرار خواهد گرفت.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
آیا از یک رابطه نا خوشایند یا حس تنهایی فراوان در بیصدا درد می بری؟ آیا شهامت تصمیم گیری مناسبی که واقعاً می دانی باید گرفته شود، داری؟ شما یک حس توانا وظیفه شناسی داری، اما خوشبخت هستی؟ یک تصمیم مشکل وجود دارد که باید بگیری. شجاع باش و به خوشبختی مورد نظر دست پیدا خواهی کرد.

نتیجه :
یک دوره تغییر و نابسامانی در نزد داری، به هر حال این دوره تغییر خبر از یک شروع جدید می دهد. الان تاریخ ارزیابی مجد است، برخی از زمان‌ مشکلات آنقدر نومید کننده اند که امکانات جدیدی را بوجود می آورند که هیچ وقت خواب اون ها را هم ندیده ای. ممکن است مشکلاتی راجع به اموال داشته باشی، یا اگر به فکر یک ثروت جدید، یا تعریف مکان هستی، کارها تو خنثی می شود.

❤️ فال پی ام سی ❤️

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی تمام امور به میل شما می باشد. به انصاف و عدالت داشتن در همه چیز اعتقاد داری، چنانچه موضوعات شراکتی، شخصی، شغل ای، معاملاتی را مورد برسی قرار می دهی نتیجه شان خوب خواهد بود. احتمال دارد یک قرارداد یا سند قانونی را امضاء کنی، این داستان به نفع شما خواهد بود. چنانچه کسی برای شما اشتباهی کرده، اصلاح خواهد شد و شما حس خواهید کرد که عدالت اجرا شده است.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند که آنچه بیش از همه در این در این تاریخ می خواهی خوش اقبالی، آینده ای روشن و خوشبختی است. اگر مریضی داشته ای، از غمی درد برده ای یا در عشق ناامید بوده ای، دوره اون به سر آمده و دوره خوش شانسی و تغییر در نزد است. این کارت آرزوی توست، خوشبختی، امیدواری و سلامتی کامل در راه است. ممکن است یک هدیه یا هدایایی نیز دریافت کنید.

خوف‌های شما؟
می ترسی که همه چیز در حال بدتر شدن برای تو باشد، شاید این داستان را در یک دوره بدشانسی تجربه می کنی. بایستی به اکثر چیزهایی که از اون می ترسیم هیچ وقت اتفاق نمی افتند اطمینان کنیم، همان طور که چرخ ثروت بر علیه تو در حال تفریح است. این چرخ طبیعتاً طبق میل تو خواهد چرخید و برایت خوش شانسی هم به دنبال دارد. این مرحله مشکل نیز گذر خواهد کرد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
عشق جدید و تعهد در زندگی ات درون می شود. حتی اگر هیچ کس در کنار آسمان دیدت نمی بینی، مهیا یک چنین نویدی باش. احتیاط را دور کن و صبر خوشی و زمان‌ خوشحال را داشته باش.چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
شخصی به احتمال فراوان مذکر، اون طور که خودش را علامت می دهد، نیست؛ می خواهد با حقه و   فریب به تو زیان رساند، ایمن باش این فرد واقعاَ خیرخواه تو نیست، اگر کسی که نسبت به او حس نگرانی داری و به تو منظور یک کار را می دهد، مواظب باش و غریزه های خودت اطمینان کن.

نتیجه :
یک دوره دوستی و صفا و دوستی در زندگی ات جریان خواهد داشت و خواهی دید که هر نوع شرایط سختی را با اطمینان به نفس و راحتی اداره می کنی. این تاریخ همچنین دوره صبوری است، بنابراین اگر کاملاً ایمن نیستی که چه تصمیمی برای کارهای مهم ات بگیری، عجله نکن، در تاریخ مناسب پی خواهی برد که چکار کنی.

❤️ فال هفتگی عشق ❤️

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی تمام امور به میل شما می باشد. به انصاف و عدالت داشتن در همه چیز اعتقاد داری، چنانچه موضوعات شراکتی، شخصی، شغل ای، معاملاتی را مورد برسی قرار می دهی نتیجه شان خوب خواهد بود. احتمال دارد یک قرارداد یا سند قانونی را امضاء کنی، این داستان به نفع شما خواهد بود. چنانچه کسی برای شما اشتباهی کرده، اصلاح خواهد شد و شما حس خواهید کرد که عدالت اجرا شده است.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند چیزی که زیادتر از همه الان می خواهی یک نتیجه صحیح و منصفانه در خصوص موضوعات کاری و روابط تان است. حس می کنی حق با شماست و هر تصمیم یا موافقت نامه ای که منعقد شود باید به نفع شما باشد.

خوف‌های شما؟
کلمه شکست در لغت نامه شما پیدا نمی شود. نگرانی های شما زیادتر از تلاش مورد انتظارتان دنبال با دیر کرد و ناامیدی است. کارهایتان آنطور که برنامه ریزی کرده ای نزد نمی روند، یواش و خونسرد باش ، قدرت جنگیدن پیدا خواهید کرد و برنده خواهی شد. الان تاریخ کوشش و تغییرات و سرانجام دعواها به خیر و خوشی می انجامد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
یک قدرت خارق العاده در کارت عدالت وجود دارد، برای اعمال خوب قبل تان که انجام داده اید پاداش خواهی گرفت. یک دوره خوش شانسی در نزد داری گرچه نمی دانی برای چی این گونه به نفع شما است. به هر موضوعی راجع به روابط یا موضوعات کاری تان باشد با راحتی و منطقی برخورد کنید و هرگونه ادعایی بر علیه شما سرانجام به نفع شما تمام خواهد شد.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
زندگی به نظرت بی قرار و پراز رقابت است و فکر می کنی برایت فراوان مشکل است که به هدف هایت برسی، ممکن است یک رقیب در عشق یا در کارت داشته باشی و اگر چنین است، این سوال را بکن که اون شخص یا اون موقعیت واقعاً وجود داره، الان تاریخ راحتی داشتن و صبور بودن است. به زودی دوباره عادی بودن زندگی را حس خواهید کرد.پ

نتیجه :
الان زمانی است که شما تنها هستی یا ممکن است علامت دهنده یک تنهایی باشد، این تاریخ را برای راحتی و بررسی افکار و آسایش استفاده کن. دلواپس نباش، پاسخ هایت را پیدا خواهی کرد. اما مرد پارسا اعلام خطر می کند که تصمیمات عجولانه ای نگیری، چنانچه مریضی داشته ای، الان تاریخ استراحت و تجدید قوا است.

❤️fale taroot❤️

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
فراوان از قدرت زنان در حدود حس ششم و هوشیاری در یک سطح روحی و روانی آگاهی داری. به دنبال راهنمایی و پیدا کردن پاسخ هستی، می خواهی رازی آشکار شود. تمایل داری یک فرد عالم راهنمایت باشد تا کمکت کند که به سوالات تو پاسخ داده شود و حس ششم تو نیز همین را می گوید. اگر مذکر هستی، علائم ظاهر ملکه کشیش را علامت می دهد که یک زن در زندگی ات هست که به او فراوان توجه داری و به درستی از او الهام می گیری.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند آنچه که شما بیش ازهمه در این ثانیه می خواهید یک تغییر مطلق است،تا آنچه را دیگر نمی خواهید به آخر برسد و یک چیز جدیدی را شروع کنید. تمایل دارید شغلتان یا زندگی عاشقانه تان، شاید تمام سبک زندگی تان را بطور کلی تغییر دهید. به هر حال این چنین تغییراتی می تواند فاجعه آمیز باشد، می تواند همه اون ها را در بر بگیرد و فقط شما را از نظر عقلانی و تجربه رشد دهد.

خوف‌های شما؟
کلمه شکست در لغت نامه شما پیدا نمی شود. نگرانی های شما زیادتر از تلاش مورد انتظارتان دنبال با دیر کرد و ناامیدی است. کارهایتان آنطور که برنامه ریزی کرده ای نزد نمی روند، یواش و خونسرد باش ، قدرت جنگیدن پیدا خواهید کرد و برنده خواهی شد. الان تاریخ کوشش و تغییرات و سرانجام دعواها به خیر و خوشی می انجامد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
شما در حال ورود به یک دوره دوستی و راحتی در روابطتان، کار یا زندگی تان هستید، راهی برای حل مشکلات خود با اطمینان به نفس و راحتی خواهید یافت. زندگی جریان عادی خود را خواهد داشت و از اون خوشی خواهی برد.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
زد و خورد، نا امیدی و احتمال گسیختن یک رابطه در دور و بر تو وجود دارد. مواظب باش؛ بیش از حد واکنش علامت ندهی،در خصوص نیازهایت افراط و تفریط نداشته باش، و هر کاری که می کنی، از کارهای احساسی و تهدید کردن دوری کن، نفعی به شما نخواهد رسید. ممکن است مشکلات بی نتیجه یا حاملگی ناخواسته را تجربه کنی، این چنین باشد بدان که افراد دو و برت تو را دوست دارند و از تو نگهداری می کنند و حمایتت خواهند کرد.

نتیجه :
کمک در اختیارت می باشد، اگر نیاز به مشاور و راهنمایی روحی داری به کسی اطمینان کن که به تو احترام زیادی می گذارد. نگذار دیگران بیش از اندازه تو را تحت تاثیر قرار دهند و تو را مطابق آنچه که اون ها می خواهند تغییر دهند. با خودت رو راست باش، زمانی که انتخاب هایت با ارزش های سنتی آزمون شده، تطابق دارد آنها را بپذیر، نه اینکه ارزش های شگفت آور را بپذیری؛ برای مثال ازدواج کردن زیادتر مانند آرزوی تو است تا اینکه باهم باشید.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس قدرت و توانمندی برای انجام امور می کنی، اطمینان به توانمندی خود یک کلمه کلیدی است. هر نوع ریسک جدید در عشق یا کار علامت قدرت درونی توست، حس می کنی که می توانی روی پای خود بایستی و با مخالفت روبرو شده ای، از ظاهر ساحر پیداست که تو در کارت برنده خواهی شد. به خودت اطمینان داشته باش و به دنبال انجام کار باش

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
چیزی که بیش از همه می خواهی یک عشق جدید در زندگی ات است و ظاهر ساحر می گوید یک عشق جدید، یک داستان جدید یا شاید به عمل در آوردن یک فکر در راه است. هر چیز جدید می تواند وجود داشته باشد نتیجه گیری تماماً بستگی به خودت دارد که چطور می خواهی به اون برسی.

خوف‌های شما؟
از اینکه تصمیم اشتباهی بگیری می ترسی، یک اعلان خطر وجود داره که اعمال عجولانه و احمقانه منجر به مشکلات جدی شود. شاید حس می کنی تسلط بر موقعیت یا امور شخصی و کارهایت نداری، حس می کنی در تمام کردن کار ناتوانی یا در جا می زنی و از نتایج تصمیمات خود می ترسی. شاید عمیقاً میدانی آنچه را که می خواهی واقعاً چیز خوبی نیست.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
حرکت، حرکت، حرکت این چیزی است مختص شما. شما قطعاً از میدان به در نخواهی رفت، ایمن باش؛ ارابه جنگی می گوید سرانجام در گیری ها به پیروزی تو ختم خواهد شد. بنابراین تسلیم نشو، به جنگ و تو برنده خواهی شد. الان تاریخ حرکت و تغییراست. صبر مسافرتی در رابطه با کار داری، و اگر تصمیم خرید ماشین داری فراوان زود اون را بدست می آوری

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
به هر حال به سختی کوشش می کنی که رویدادها را تحت کنترل در آوری. رویدادها آنطور که تو می خواهی اتفاق نمی افتند. چالش های غیر منتظره و نابسامانی و نومیدی توقعات را به آخر می کشاند، بطور ناخود آگاه به دنبال راه حلی هستی که صبر نداشتی به این وضع اتفاق بیافتد . این دوره تغییر را به نام یک زمان برای کیک شروع جدید در نظر بگیر . اگر به فکر تعریف و انتقال خانه هستی ، مشکلاتی را در این خصوص تجربه خواهی کرد.

نتیجه :
دعواها به پیروزی منجر می شود! نزد روی را ادامه بده، الان تاریخ تغییر، مسافرت و موفقیت است. اگر برای رسیدن به اهدافتان پابرجا قدم باشید، برنده خواهید شد. یک مسافرت در ارتباط با کارتان در نزد دارید و اگر در فکر خریدن یک ماشین جدید هستی، به زودی اون را خواهید خرید.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال تاروت کبیر برای متولدین مهر:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
شاید حس می کنید هر آنچه را که شناخته اید در حال از بین رفتن است. تغییرات و آشفتگی های غیر منتظره، آخر یک کار، آخر یک هدف، طلاق یا آخر یک رابطه، دوباره از یک غم یا خوف از غم به حالت اول در می آید. کوشش کن فراوان دلواپس نباشی، این مرحله آخر های مطلق خبر از یک شروع کاملاً جدید، یک دوره دگرگونی مهم می دهد

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند که بیشترین چیزی که می خواهی، موفقیت، برنده بون و تسلیم نشدن است. شما در اکثر کارها برنده و صحیح اندیش هستی و اگر کاملا به موفقیتی که می خواهی دست پیدا نکردی، به اون موفقیت می رسی، الان تاریخ حرکت و تغییر است. صبر یک مسافرت در رابطه با کار داری و اگر به فکر ماشینی که می خواهی داشته باشی، اون را خواهید خرید.

خوف‌های شما؟
حس می کنی موفقیت صحیح در کنارت است اما این حس فریبنده است. دلواپس هستی که حمایت و کمکی که از جانب پدر، همسر، شریک و یا یک مرد عظیم در زندگی تان اهمیتی نداره، به اون ها اطمینان کن و کمکی که نیاز داری از اون ها درخواست کن و موفقیت از اون تو خواهد بود.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
در تاریخ آخر های مطلق و شروع های کاملاً جدید، زندگی تان در حال عبور از یک دوره دگرگونی های مهم می باشد. ضمن این که ممکن است برایتان مشکل یا حتی دردآور باشد، در حالت تنگنا کمک خواهی شد. در یک مرحله کاملاً جدید قرار خواهید گرفت و مستقل خواهید شد.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
از عجول بودن و تصمیمات عجولانه بر حذر باش، برایت گران تمام می شود. از علم و تجربه ات استفاده کن، شاید عقاید ساده لوحانه و ناپخته ای در پشت خواسته هایت باشد، به فکر پیشرفت کردن و ترقی هستی یا به فکر فرار کردن از واقعیت ها؟ قبل از اینکه کاری کنی، فکرکن؛ تو نمی خواهی فکر کنند که احمق به نظر می رسی، اینجور نیست؟

نتیجه :
عدالت برقرار خواهد شد. تصمیمات به نفع شما گرفته خواهد شد، خصوصاً در مورد شراکت یا موضوعات قانونی. الان تاریخ خوش شانسی و گرفتن پاداش برای اعمال قبل تان می باشد.

☕️فال قهوه☕️

♏ فال تاروت کبیر برای متولدین آبان:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
الان حس می کنی که همه چیز به آخر رسیده، حداقل یک مرحله ویژه برای زندگی شما است. شما باید همه چیز را محاسبه کنی، دید کن از اینجا کجا می خواهی بروی. این آخر چیزی نیست که شما پشیمان باشی بلکه می تواند برای رسیدن به شادمانی باشد. بزودی از پاداش هایی که برای کوشش های قبل تان دریافت می دارید شادمان خواهید شد. همان طور که برای هر دوره ای یک آخر است، بسیاری از موقعیت ها خودشان را علامت خواهند داد و انتخابی که خواهید کرد مشکلاتی را در بر خواهد داشت که می تواند زندگی شما را فراوان زیاد تغییر دهد. هر مشکل قانونی که داشته باشی نظر به نفع شما صادر خواهد شد.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
چیزی که بیش از همه می خواهی یک عشق جدید در زندگی ات است و ظاهر ساحر می گوید یک عشق جدید، یک داستان جدید یا شاید به عمل در آوردن یک فکر در راه است. هر چیز جدید می تواند وجود داشته باشد نتیجه گیری تماماً بستگی به خودت دارد که چطور می خواهی به اون برسی.

خوف‌های شما؟
کلمه شکست در لغت نامه شما پیدا نمی شود. نگرانی های شما زیادتر از تلاش مورد انتظارتان دنبال با دیر کرد و ناامیدی است. کارهایتان آنطور که برنامه ریزی کرده ای نزد نمی روند، یواش و خونسرد باش ، قدرت جنگیدن پیدا خواهید کرد و برنده خواهی شد. الان تاریخ کوشش و تغییرات و سرانجام دعواها به خیر و خوشی می انجامد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
الان تاریخ بروز هیجانات و شادی ها و خوش رد کردن است. اطمینان به نفس شما فراوان فراوان است و برای موقعیت های جدید فراوان سودمند است. اگر به فکر جدا شدن از کار، خانه یا رابطه ای هستی، به وقت انجام خواهی داد. یک خواسته غیر منتظره بر آورد خواهد شد، حتی اگر قبل از اینکه اون خواسته را بیان کنید.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
داری کوشش می کنی خودت را با انتظارات دیگران تطبیق دهی و هر کسی در خصوص آنچه که باید انجام دهی نظری می دهد. شاید در اعتقاد تو تزلزلی ساختن شده و از نظر روحی در سطح نامتعادلی قرار داری، از خودت سوال کن که واقعاً چه کسی هستی؟ چه چیزی بیش از همه با ارزش و مهم بودن دارد؟ چه چیزی تو را خوشحال می کند؟ به دنبال پند و اندرز و مشاوره عقلانی باش، اما بپذیر که واقعاً کی هستید و به جای اینکه دیگران برای تو چیزی را انتخاب کنند. خودت فکر کن که چه چیزی بیشترین با ارزش و مهم بودن را برای تو دارد.

نتیجه :
الان زمانی است که شما تنها هستی یا ممکن است علامت دهنده یک تنهایی باشد، این تاریخ را برای راحتی و بررسی افکار و آسایش استفاده کن. دلواپس نباش، پاسخ هایت را پیدا خواهی کرد. اما مرد پارسا اعلام خطر می کند که تصمیمات عجولانه ای نگیری، چنانچه مریضی داشته ای، الان تاریخ استراحت و تجدید قوا است.

❤️فال سال❤️

♐ فال تاروت کبیر برای متولدین آذر:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی به یک نظم و تعادل در زندگی نیاز داری و واقعاً در حال رسیدن به این راحتی هستی، چنانچه نظیر از هم پاشیدن یک رابطه یا مشکلات مالی داشته ای، مجدداً راحتی برقرار خواهد شد. به هر حال چنانچه هنوز مشکلاتی را تجربه می کنی، الان تاریخ راحتی، کنترل نگهداری و صبوری است، به زودی حس خواهی کرد که زندگی جریان عادی خود را خواهد داشت.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند در این تاریخ تمایل به داشتن آسایش، امنیت و شادمانی داری و ممکن است نیاز به حمایت های انگیزه ای و ساختن اطمینان داشته باشی، چنانچه به فکر داشتن یک بچه هستی این خواسته با قدرت وجود دارد، شاید هم حالا حامله باشی و قدری نگرانی داری، اگر مذکر هستی، به فکر پدر شدن هستی و نگرانی هایی نیز داری. کارها نیکو خواهند شد، فقط بدان که دوستت دارند و افراد دور و برت از تو نگهداری خواهند کرد.

خوف‌های شما؟
آیا تو بهترین مشاور خودت هستی؟ شاید در این ثانیه از تاریخ نباشی، دلواپس هستی که ارزش خودت را پایین بیاوری و با چیزی موافقت کنی که اخلاقاً حس نمی کنی که با اون راحت باشی؛ برای مثال ممکن است واقعاً تمایل به ازدواج داشته باشی اما منظور این است که بگذار همین طور باهم باشیم. ممکن است به فکر یک شغل یا زمان کاری هستی اما سوال این است که این فکر چقدر اصولی است، به دنبال مشاوره از کسی که بعنوان یک معلم، روحانی، والدین یا هر کسی که برایش احترام قائل هستی باش، اون ها خوشحال خواهند شد که به تو کمک کنند.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
بطور ذاتی عجول نیستی، برای راحتی و عکس العمل با فکر هستی. به قدرت درونی و عقلت متکی هستی تا تو را در مشکلاتت کمک دهند. این یک نیروی شفادهنده مهمی است، چنانچه کاملاً نمی دانی چه کار کنی، به وقت پی خواهی برد. علائم مرد پارسا علامت دهنده اخطار در عدم اتخاذ تصمیمات عجولانه است و اگر وابسته بیماری شده ای، الان تاریخ استراحت و تجدید قوا است.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
شما در معرض خطر انجام کاری با عجله، بی حوصله و با عصبانیت هستید. الان تاریخ کار غیر عقلانی و رفتار عجولانه نیست. بدخلق نباش (اگر کم سن هستی) یا گستاخ و عصبانی نباش (اگر پا به سن گذاشته ای). کوشش کن یواش باشی و بگذار عصبانیتت از بین برود. حوصله کن و با راحتی تصمیم بگیر. علائم مرد پارسا علامت دهنده اعلام خطر است که تصمیمات عجولانه نگیری.

نتیجه :
یک دوره دوستی و صفا و دوستی در زندگی ات جریان خواهد داشت و خواهی دید که هر نوع شرایط سختی را با اطمینان به نفس و راحتی اداره می کنی. این تاریخ همچنین دوره صبوری است، بنابراین اگر کاملاً ایمن نیستی که چه تصمیمی برای کارهای مهم ات بگیری، عجله نکن، در تاریخ مناسب پی خواهی برد که چکار کنی.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی به یک پند و اندرز یا مشاور عقلانی یا یک راحتی روحی نیاز داری، کسی یا شاید اتفاقات سریع، هدایت عملی و ذهنی برایت آماده خواهند کرد. شاید به فکر این هستی که یک هدایت گر، مشاور یا ناصح روحانی باشی. تمایل به ارزش های سنتی داری، این نوع انتخاب پابرجا خواهد کرد که دانا تر از اون هستی که ارزش های غیر سنتی را بپذیری، برای مثال ازدواج کردن را خوب تر از وضعیت باهم رد کردن می دانی.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند آنچه که در این ثانیه بیش از همه می خواهی این است که بدانی چه انتخابی صحیح است. به راهت ادامه می دهی یا ریسک می کنی، ریسک ساختن شور و تغییر می کند و ماندن همان طور که تو ایستاده ای خوب می دانی که چه چیزی باید منظور شود. جرأت عاشق شدن داشت باش، جرأت زندگی کردن داشته باش

خوف‌های شما؟
شما از تجربه کردن تغییر فاجعه آمیز و تغییر با عجله خوف دارید، همه ما هم در حال مبارزه کردن با چنین تغییراتی در زندگی مان هستیم، این تغییرات می توانند زمان های کاملاً جدیدی را در زندگی مان خلق و به ما کمک کنند. چنانچه شما در حال تجربه کردن یا اخیراً از دست دادن یک شغل، یک غم، طلاق یا آخر یافتن یک رابطه را تجربه کرده اید، این تغییرات می توانند زمان های کاملاً جدیدی را در زندگی تان بوجود آورد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
یک آروزی تو تحقق می یابد، الان تاریخ پس از یک دوره تلاش و دردسرهایی که داشته ای تاریخ خوش شانسی و بخت است. پس از یک دوره بیماری، سلامتی کامل پیدا کردی و بخت خوب به تو شادی زیادی به زندگی خواهد داد. اگر به فکر یک داستان عشقی جدید یک شغل یک کار جدید، یا مسافرت هستی، برای اون اقدام کن. ممکن است یک هدیه یا هدایایی نیز دریافت کنید.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
همه امور صحیح آنطور که شما می خواهی نیست، حتی اگر حق با شما است یا قربانی یک بازی احمقانه شده ای، این بار به نفع شما نخواهد بود. مواظب باش پند و اندرز چه کسی را قبول می کنی و از اینکه با خود خواهی تحت تاثیر قرار می گیری آگاه باش.

نتیجه :
دعواها به پیروزی منجر می شود! نزد روی را ادامه بده، الان تاریخ تغییر، مسافرت و موفقیت است. اگر برای رسیدن به اهدافتان پابرجا قدم باشید، برنده خواهید شد. یک مسافرت در ارتباط با کارتان در نزد دارید و اگر در فکر خریدن یک ماشین جدید هستی، به زودی اون را خواهید خرید.

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس پریشانی و ضعف می کنی و فراوان به او مشکوک هستی، به هر حال همه چیز اون طور که به نظر می رسد نیست، خوف را حس کن ولی به هر حال کارت را انجام بده چون سرانجام کار خوب است. چشم به راه موفقیت های جدید و غیر منتظره در زندگیت باش، هیجانات شدید آّب را برای تو گل آلود کرده بنابراین برگرد و کوشش کن بطور شفاف فکر کنی، چنانچه یک داستان سری داری، ماه علامت خوبی برای این داستان است.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
چیزی که بیش از همه می خواهی یک عشق جدید در زندگی ات است و ظاهر ساحر می گوید یک عشق جدید، یک داستان جدید یا شاید به عمل در آوردن یک فکر در راه است. هر چیز جدید می تواند وجود داشته باشد نتیجه گیری تماماً بستگی به خودت دارد که چطور می خواهی به اون برسی.

خوف‌های شما؟
شما از تجربه کردن تغییر فاجعه آمیز و تغییر با عجله خوف دارید، همه ما هم در حال مبارزه کردن با چنین تغییراتی در زندگی مان هستیم، این تغییرات می توانند زمان های کاملاً جدیدی را در زندگی مان خلق و به ما کمک کنند. چنانچه شما در حال تجربه کردن یا اخیراً از دست دادن یک شغل، یک غم، طلاق یا آخر یافتن یک رابطه را تجربه کرده اید، این تغییرات می توانند زمان های کاملاً جدیدی را در زندگی تان بوجود آورد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
بطور ذاتی عجول نیستی، برای راحتی و عکس العمل با فکر هستی. به قدرت درونی و عقلت متکی هستی تا تو را در مشکلاتت کمک دهند. این یک نیروی شفادهنده مهمی است، چنانچه کاملاً نمی دانی چه کار کنی، به وقت پی خواهی برد. علائم مرد پارسا علامت دهنده اخطار در عدم اتخاذ تصمیمات عجولانه است و اگر وابسته بیماری شده ای، الان تاریخ استراحت و تجدید قوا است.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
ناامنی شیطانی است که ما را عصبانی می کند، اما اگر به سخن بزرگترها گوش کنی، مشکل حل می شود. غریزه های تو می گویند که چکار کنی شاید دوست نداری که اون ها چه می گویند، فراوان خب، شما همیشه در مقابل امور فطری ات بوده ای اما، همگی می دانیم سر انجام چه خواهد بود. این طور نیست.

نتیجه :
الان برای شما تاریخ انجام دادن عمل مثبت با پتانسیل بالا است؛ شما کاملاً به خودت اعتقاد داری و حس قدرت زیادی می کنید، الان زمانی است که باید خودت را به درستی علامت دهی که خمیر مایه تو چیست! به توانایی دست پیدا خواهی کرد که روی پای خود بایستی و ساحر یک علامت عالی برای موفقیت تو می باشد.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

الان در مورد خودتان چه احساسی دارید؟
حس می کنی تمام امور به میل شما می باشد. به انصاف و عدالت داشتن در همه چیز اعتقاد داری، چنانچه موضوعات شراکتی، شخصی، شغل ای، معاملاتی را مورد برسی قرار می دهی نتیجه شان خوب خواهد بود. احتمال دارد یک قرارداد یا سند قانونی را امضاء کنی، این داستان به نفع شما خواهد بود. چنانچه کسی برای شما اشتباهی کرده، اصلاح خواهد شد و شما حس خواهید کرد که عدالت اجرا شده است.

در این ثانیه زیادتر از همه چه چیزی می‌خواهید؟
کارت ها می گویند که آنچه بیش از همه در این در این تاریخ می خواهی خوش اقبالی، آینده ای روشن و خوشبختی است. اگر مریضی داشته ای، از غمی درد برده ای یا در عشق ناامید بوده ای، دوره اون به سر آمده و دوره خوش شانسی و تغییر در نزد است. این کارت آرزوی توست، خوشبختی، امیدواری و سلامتی کامل در راه است. ممکن است یک هدیه یا هدایایی نیز دریافت کنید.

خوف‌های شما؟
کلمه شکست در لغت نامه شما پیدا نمی شود. نگرانی های شما زیادتر از تلاش مورد انتظارتان دنبال با دیر کرد و ناامیدی است. کارهایتان آنطور که برنامه ریزی کرده ای نزد نمی روند، یواش و خونسرد باش ، قدرت جنگیدن پیدا خواهید کرد و برنده خواهی شد. الان تاریخ کوشش و تغییرات و سرانجام دعواها به خیر و خوشی می انجامد.

برای شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟
الان تاریخ بروز هیجانات و شادی ها و خوش رد کردن است. اطمینان به نفس شما فراوان فراوان است و برای موقعیت های جدید فراوان سودمند است. اگر به فکر جدا شدن از کار، خانه یا رابطه ای هستی، به وقت انجام خواهی داد. یک خواسته غیر منتظره بر آورد خواهد شد، حتی اگر قبل از اینکه اون خواسته را بیان کنید.

چه چیزی بر علیه شما اتفاق خواهد افتاد؟
الان یک دوره تنش و ناامیدی است، حس بدبینی و خوف می کنی که امیدهایت را از دست خواهی داد. هر بد شانسی که ممکن است داشته باشی در ابتدا به سوء زن و منفی بافی خودت مربوط است. اعتقاد داشته باش که شانس تو تغییرخواهد کرد.

نتیجه :
با وجود این که پریشان هستی یا می ترسی و به اضطراب های خودت اجازه داده ای که دلیل شکست تو شوند، اطمینان داشته باش که سرانجام برنده خواهی شد. ممکن است کارها مقاوم یا پریشان کننده باشند اما از میدان در نرو؛ واقعاً برای تو همین طور است. اگر یک داستان سری وجود دارد، ماه علامت خوبی برای این داستان است و به ما کمک می کند تا فکر خود را دوباره کنیم و زمان های جدید و غیر منتظره بوجود آوریم.

[ad_2]