فال تاروت عشقی روزانه سریع [تک کارتی و سه کارتی!]

[ad_1]


فال تک نیت تاروت عشقی آنلاین
فال تاروت عشقی آنلاین روزانه و سریع

شما هم اعتقاد دارید که عشق واقعی جادویی و عرفانی است؟ فراوان خوب، اما چیزی فراتر از این است!

هر کسی که در یک رابطه عاطفی باشد، همین ها را به شما می گوید! اما باید 10 نکته مهم را در مورد عشق واقعی بفهمید! پس با ادامه مطلب دنبال ما باشید.

1. عشق واقعی، پیدا کردن نیمه گمشده نیست!

اگر به دنبال نیمه گمشده تان هستید یا می خواهید خودتان را پیدا کنید، عاشق نشوید!

هویت شما این نیست که نیمه دیگر کسی باشید؛ هویت شما این است که خودتان باشید! برخی از ما آنقدر در شریک عاطفی خود غرق می شویم که تبدیل به او می شویم!

واجب نیست شما طرفدار پر و پا قرص گروه موسیقی یا تیم مورد علاقه او باشید یا تمام کتاب هایی را که او خوانده، بخوانید.

علایق و سرگرمی های خودتان را داشته باشید. اینگونه هم شما زیادتر مورد علاقه او هستید، و هم او مورد علاقه شما خواهد بود.

2. عشق به خود، بهترین راه یافتن عشق حقیقی است

به نظر کلیشه‌ ای می‌ آید! چیزی که مادر و دوستان تان هر بار که با قلبی شکسته گریه می‌ کردید به شما می‌ گفتند! اما این واقعیت دارد.

قبل از اینکه بتوانید دیگران را دوست داشته باشید، باید خودتان را دوست داشته باشید. با خودتان راحت باشید، حتی زمانی که روز بدی را سپری می کنید.

بفهمید که واقعا در اعماق وجودتان چه کسی هستید، و می خواهید با زندگی خود چه کنید.

عاشق خودتان بودن و داشتن زندگی ای که دوست دارید، نه تنها به طرز باورنکردنی رضایت قسمت است، بلکه برای شریک عاطفی تان هم جذاب خواهد بود.

3. عشق واقعی، مطالبه گر نیست!

شریک عاطفی شما اگر واقعا عاشق شما باشد، هیچ وقت نباید از شما بخواهد که تغییر کنید. و شما نیز اگر واقعا او را دوست دارید، نباید صبر داشته باشید که او تغییر کند.

زمانی درون رابطه عاشقانه می شوید، یعنی همدیگر را همانطور که هستید، دوست دارید. برای چی باید کسی را که فراوان دوستش دارید تغییر دهید؟ او را همانطور که هست بپذیرید، و در عوض صبر همین را هم داشته باشید.

4. عشق حقیقی اجازه می دهد خودتان باشید!

خود واقعی تان بودن در مقابل شریک عاطفی تان می تواند ترسناک به نظر برسد!

اگر بدون آرایش از خواب بیدار شوید و موهایتان به هم ریخته باشد چه؟ اگر زمانی مریض هستید، او شما را در حالی ببیند که آبریزش بینی دارید و چشمان تان خون آلود است چه؟

همه این ها چیزهایی هستند که دوست دارید تا جایی که می توانید از اون ها اجتناب کنید. اما شما نباید چنین احساسی داشته باشید.

زمانی عاشق باشید، حتی بدترین بیماری هم برای همسرتان یک تجربه زیباست چون برایش ارزش دارید.

کمک او به شما زمانی در شرایط خوبی نیستید، یا بوسیدن شما زمانی ظاهری نامرتب دارید، علامت می‌ دهد که او واقعا چقدر شما را دوست دارد.

5. عشق حقیقی به طور طبیعی ساختن می شود

آیا در مورد شریک عاطفی تان شک دارید؟ آیا ایمن نیستید که او برای شما مناسب باشد؟ اگر بیش از حد در مورد او، رابطه و آینده مشترک تان از خود سوال می‌ سوال کرد، احتمالا عاشق نیستید!

زمانی واقعا عاشق باشید، هیچ چیز را زیر سوال نمی برید. او را همانطور که هست دوست دارید، و می دانید که می توانید برای رسیدن به آینده ای که آرزویش را دارید، در هر کاری تلاش کنید.

6. برای دریافت عشق، باید عشق بورزید

اگر خوددار باشید، نمی توانید در یک رابطه عاشقانه برنده باشید. نمی توانید از عشق به نام ابزار معامله استفاده کنید.

فقط زمانی که عشق تان کار خوبی در حق تان انجام داد، به او نگویید که دوستش دارید. یا فقط زمانی که اشتباهی مرتکب شد، او را در بغل نگیرید. این چیزها باید همیشگی باشند.

شما باید همیشه او را دوست داشته باشید، صرف نظر از گفتار یا اعمال او؛ زیرا عشق واقعی بی قید و شرط است. اگر به شریک عاطفی خود همینقدر عشق بدهید، همان عشق و حتی بیشترش را دریافت خواهید کرد.

7. عشق حقیقی بر پایه رفاقت است

بسیاری از روابط عاطفی در برنامه های تلویزیونی بر پایه دوستی ها شکل می گیرند و به مطالعه تاریخ به عشق تبدیل می شوند.

این یک نزد‌ فرض عالی و یک رویای شیرین است. اما زندگی واقعی، تلویزیون نیست! برای اینکه عشقی با دوام داشته باشید، واجب نیست از تاریخ مهدکودک با شریک عاطفی تان دوست نزدیک بوده باشید!

اما واجب است که با او دوست شوید و رفاقت کنید. باید بتوانید با هم راحت صحبت کنید، شوخی کنید و لطیفه بگویید، و از همراهی یکدیگر خوشی ببرید.

با گذشت تاریخ، میل و شادی جسمی ممکن است محو شود، اما دوستی واقعی برای همیشه باقی خواهد ماند.

8. عشق حقیقی پایدار است

به روابط ساده فکر کنید که در اون، یک رابطه فقط با یک سبب ساده و ساده آخر می یابد! این روابط ناپخته هستند و دو سو در اون فقط فکر می کنند که عاشق اند!

زمانی واقعا عاشق باشید، مشکلات ساده و نزد پا افتاده فقط دست اندازهای کوچکی در جاده مشترک شما هستند. هیچ مشکلی حل نشدنی به نظر نمی رسد و دو سو مایل هستند تحت هر شرایطی در کنار هم بمانند.

9. عشق واقعی متعهدانه است

این دنیا انسان است که مجذوب افراد دیگر شود. این کاملا طبیعی است که زمانی عابر جذابی را می بینید، سرتان را به سو او بچرخانید! اجازه ندهید این دلیل حس گناه در شما شود.

تا زمانی که به شریک عاطفی خود متعهد باشید، رابطه شما خوب است. زمانی واقعا عاشق باشید، دلتان نمی خواهد با هیچ کس دیگری باشید و نبود او را حتی نمی توانید مجسم کنید.

10. خودتان عشق زندگی تان هستید!

یاد بردن نکنید که باید خودتان را دوست داشته باشید. عشق به خود مهم است، و چیزی نیست که سپس از آشنایی با شریک عاطفی تان، اون را دور بریزید!

باید تا آخر عمر عاشق خودتان باشید. اگر حس می کنید خودتان را دوست ندارید یا دست کم می گیرید، باید آنقدر تغییر کنید که به راه عشق به خود بازگردید، و تا ابد به خودتان عاشق و وفادار بمانید.

برای اینکه هر روز فال جدیدت را بخونی کافیه توی گوگل سرچ کنی “فال کوکا و درون صفحه فال بشی

فال حافظ کوکا

[ad_2]