فال تاروت عشق و حس واقعی سو مقابل [سریع و آنلاین]

[ad_1]


فال تاروت عشق و احساس واقعی تک کارتی
فال تاروت عشقی و ازدواج اصلی

آیا عشق و حس سو مقابلم واقعی است؟

آیا در یک رابطه عاشقانه هستید؟ از کجا می دانید که این عشق واقعی است؟ اگر فقط وابستگی یا وسواس باشد چه؟ یا شاید فقط تحت تاثیر شور جلب توجه او هستید؟

همه به دنبال عشقی حقیقی هستند. متاسفانه باید گفت که برخی از افرادی که فکر می کردند عشق واقعی را پیدا کرده اند، بعدها متوجه شدند که چیزی که در دام اون افتاده بودند، عشق نبوده است!

با بررسی علامت های زیر در رابطه خود، در خواهید یافت که آیا چیزی که بین شما و شریک عاطفی تان وجود دارد، یک عشق واقعی است، یا خیر. با کوکا دنبال باشید.

1. عشق واقعی، از بین نمی رود

اگر عشق تان به سو مقابل دائما از بین می رود و مجدد شکل می گیرد، شما ابدا عاشق نیستید! چیزی که از بین می رود، حس شیفتگی یا جذابیت است. زیرا این دو، عواطف زودگذر هستند.

عشق واقعی بر مبنای هیچ احساسی نیست؛ بنابراین، حتی زمانی که دیگر جذابیتی وجود نداشته باشد، باقی می ماند.

2. فراتر از حس سرخوشی است

اون حس خلسه ای که در تاریخ عاشقی حس می کنیم، در واقع شور جاذبه است که به اون شیفتگی نیز می گویند.

هر تاریخ که در این حالت هستید، نمی توانید به وضوح فکر کنید و همه چیز سورئال به نظر می رسد. از سوی دیگر، عشق واقعی می تواند بدون اون حس جادویی شما را به طور واقعی و منطقی خوشحال کند.

3. سو مقابل ارجحیت پیدا می کند

عشق واقعی دلیل می شود شخصی را که دوستش دارید، در اولویت قرار دهید.

در واقع، به جای اینکه بخواهید از شما نگهداری شود و با شما رفتار مخصوص ای شود (تا حس ارزشمندی کنید)، با آراستگی میل همین کارها را برای او انجام می دهید، بدون اینکه صبر جبران داشته باشید.

همچنین دلیل می شود نیازهای او را در اولویت قرار دهید.

4. عشق واقعی، شما را کور نمی کند!

عشق واقعی دلیل نمی شود که شریک عاطفی تان در مقابل چشمان شما کامل و بی نقص به نظر برسد؛ کاری که شیفتگی انجام می دهد.

درعوض، عشق دلیل می‌ شود که اون شخص را با وجود نقص‌ هایش بپذیرید. اگرچه ویژگی های فردی در تصمیم گیری برای ادامه رابطه با او با ارزش و مهم بودن دارد، اما علاقه شما به او بر پایه اون ها نیست.

5. عشق واقعی بر مبنای صلاحیت نیست

عشق واقعی همانند فرآیند استخدام شغلی نیست که در اون انتخاب کارمندان به به مجموعه ای از صلاحیت ها بستگی داشته باشد.

در واقع اگر علاقمند به فردی شوید که استانداردهای شما را ندارد، این عشق واقعی است. چنین عشقی، درجه اجتماعی، سابقه تحصیلی، نژاد و سایر معیارها را به چالش می کشد.

6. سو مقابل را پنهان نمی کنید

اگر عشق شما حقیقی باشد، برایتان اهمیتی ندارد که دیگران تحت تاثیر شریک عاطفی شما قرار بگیرند یا نه؛ بلکه دوست دارید او را به دنیا علامت دهید و داد بزنید که او همان شخصی است که دوستش دارید.

در عضق حقیقی، این ظاهر، شغل یا دستاوردهای سو مقابل نیست که به اون ها ارزش فراوان داشتن می کنید، بلکه خود اوست. دلتان می خواهد همه بدانند که با او هستید.

7. انتظاری در اون وجود ندارد

عشق واقعی یعنی از خودگذشتگی. دلیل می‌ شود که به سو مقابل چیزی ببخشید یا برایش کاری انجام دهید، بدون اینکه بخواهید در ازای اون چیزی دریافت کنید.

در واقع به دنبال این نیستید که او را تحت تاثیر قرار دهید یا به او مهربانی کنید تا با شما بماند؛ بلکه صرفا به او با ارزش و مهم بودن می دهید.

8. به سو مقابل، انگیزه تغییر می بخشد

اگر واقعا فردی را دوست داشته باشید، دلتان می خواهد تغییر کنید و فرد بهتری شوید؛ نه به این سبب که می خواهید او را تحت تاثیر قرار دهید، بلکه به این سبب که می خواهید بهترین شریک زندگی او باشید.

شما می خواهید توانا تر شوید تا بتوانید از او محافظت کنید و فردی باشید که بتواند به او تکیه کند. همچنین می خواهید از شر عادات و ویژگی هایی که می تواند به او صدمه برساند، خلاص شوید.

9. به سو مقابل زمان مجدد می دهد

در عشق واقعی، مهربانی و بخشش وجود دارد. حتی اگر صدمه دیده باشید، حاضرید اون شخص را ببخشید.

از ته دلتان دوست دارید به او زمان مجدد دهید، نه تنها به این سبب که نمی خواهید او را از دست بدهید، بلکه به این سبب که معتقدید او ارزشش را دارد.

10. در اون احترام متقابل وجود دارد

یکی از عناصر عشق واقعی، احترام است. از آنجایی که سو مقابل برایتان قابل احترام است، کاری انجام نمی دهید که او را برنجاند، حتی اگر قرار باشد هیچ وقت متوجه نشود.

این خوف نیست که شما را در برابر وسوسه ها نگه داری می کند، بلکه احترامی است که برای این شخص قائلید.

11. یک تصمیم است

همانطور که همیشه هم گفته می شود، عشق واقعی یک تعهد است، نه مبتنی بر عواطف. تعهد به دوست داشتن یک شخص، یعنی انتخاب او حتی اگر دیگر جذابیتی وجود نداشته باشد یا شرایط زندگی مقاوم شود.

عشق حقیقی، یعنی تصمیم برای ماندن با سو مقابل، با توافقی که بین قلب و ذهن تان ساختن کرده اید.

12. حس امنیت و اطمینان می بخشد

عشق واقعی به شما راحتی می دهد زیرا قلب شما یواش است. این به سبب حس اطمینان و اعتمادی است که به طور کامل بین شما وجود دارد.

و این حس اطمینان، بدین سبب نیست که ایمن هستید او از اطمینان شما سوء استفاده نخواهد کرد، بلکه بدین سبب است که فداکارانه انتخاب کرده اید که بدون هیچ انتظاری به او عشق بورزید.

همانطور که در تمامی کتب مقدس نشانه شده است که «عشق واقعی، خوف را از بین می برد.»

13. در طول تاریخ رشد می کند

برخلاف شیفتگی که با گذشت تاریخ محو می شود، عشق حقیقی در طول تاریخ رشد می کند.

این امر، از راه دوستی واقعی اتفاق می افتد؛ مخصوصا اگر تاریخ بیشتری را با یکدیگر سپری کنید و کارها را با هم انجام دهید. دلبستگی نیز، به طور طبیعی و موازی با عشق رشد خواهد کرد.

14. تسلیم شدن در اون وجود ندارد

زمانی عشق تان واقعی باشد، علیرغم تمام سختی ها و مشکلات، تسلیم نمی شوید و از سو مقابل تان دست نمی کشید.

حاضرید برای کسی که دوستش دارید بجنگید و درد را صبر کنید. گاهی زمان‌، حتی اگر او شما را از خود دور کند، همچنان ماندن را انتخاب می کنید.

15. اگر سو مقابل نیاز داشته باشد، رهایش می کنید

با این همه، عشق واقعی می داند چه زمانی باید متوقف شود! می داند که چه زمانی برای سو مقابل خوب تر است که ترکش کنید.

از آنجایی که عشق یعنی از خودگذشتگی، باید بتوانید برای او، خود را فدا کنید. عشق بر نیاز پافشاری نمی کند، بلکه نیازهای سو مقابل را در اولویت قرار می دهد.

یادتان باشد که عشق، یک حس نیست

الآن آیا فکر می کنید عشق تان حقیقی است؟ اگر هنوز هم شک دارید، باید بررسی کنید و ببینید آیا چیزی که نامش را عشق می گذارید، شما را از خود بیخود می کند؟ آیا حس ناامنی و عدم اطمینان به شما می دهد؟

برای داشته باشید که عشق، یک حس صرف نیست که دلیل شود همیشه خوشحال باشید. چراکه حس، همیشه از بین می رود و دائمی نیست.

اگر در حال آماده نمی توانید بگویید که واقعا عاشق هستید یا خیر، بگذارید تاریخ به شما بگوید!

فال حافظ کوکا

[ad_2]