فال حافظ امروز دوشنبه 25 مهر/ و از فعل عابد استغفرالله!

[ad_1]

فال حافظ امروز دوشنبه 25 مهر را مطالعه کرده و از اتفاقات در راه راهتان مطلع شوید.

به شرح وقت سحر، فال حافظ امروز دوشنبه 25 مهر به شما توصیه می کند:همه اشتباه می کنند و فقط شما هستید که راست می گوئید. فکر می کنید بخت با شما یار است ولی مقاوم در اشتباهید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین فروردین

رندی افسانه کردند

پیران نادان شیخان گمراه

از دست زاهد کردیم توبه

و از فعل عابد استغفرالله

تعبیر

تفسیر فال حافظ امروز شما علامت می دهد همه اشتباه می کنند و فقط شما هستید که راست می گوئید. فکر می کنید بخت با شما یار است ولی مقاوم در اشتباهید. شما از هر انچه که دلیل خوشبختی تان می شود دورید پس تلاش کنید. عبادت و دعا کنید تا به خوشبختی حقیقی برسید. راه پر بالا و نشیب است صبر کنید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین اردیبهشت

دوش اون صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم

با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

سلطان من خدا را زلفت شکست ما را

تا کی کند سیاهی چندین درازدستی

تعبیر

تفسیر فال حافظ امروز شما علامت می دهد مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، یا زیادتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم. هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و سپس از رموز پروردگار همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی آزادی پیدا می کنید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین خرداد

شاه خوبانی و منظور گدایان شده ای

قدر این مرتبه نشناخته ای یعنی چه

نه سر زلف خود اول تو به دستم دادی

بازم از پای درانداخته ای یعنی چه

تعبیر

فال حافظ امروز شما علامت می دهد تغییرحالت شما، همه را در بهت و تعجب فرو برده است. گاهی با رقیبان هم داستانید، گاهی با دوستان، قدر روزگار خود را نمی دانید با همه سر جنگ و دعوا دارید. اطرافیانتان روی شما حساب می کنند ولی افسوس که همه را پخش نموده اید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین تیر

بنوش می که سبکروحی و لطیف مدام

علی الخصوص در اون دم که سر گران داری

مکن عتاب از این بیش و نوع بر قلب ما

مکن هر اون چه توانی که جای اون داری

تعبیر

فال حافظ امروز شما می گوید کمی هم به فکر زیردستان باش تو مالک همه چیز می شوی پس کوشش کن آنهایی را که در طناب غم هستند آزادی دهی.آنچه در توان داری برای خلق خدا صرف کن که هر چه به دست آورده ای از دعای خیر بندگان خدا می باشد. دوستان حسود هم فراوان داری ولی خوشحال باش که یارت همیشه با توست.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین مرداد

بزن در پرده چنگ ای ماه مطرب

رگش بخراش تا بخروشم از وی

گل از خلوت به باغ آورد مسند

بساط زهد همچون غنچه کن طی

تعبیر

تفسیر فال حافظ شما می گوید فراوان انسان نکته سنج و حساس در عین حال تودار و راز دارید. وقت هر کاری را می دانید الان هم تاریخ خوبی برای انجام کاری که نیت کرده اید نیست. کمی حوصله کنید و طاقت داشته باشید. اگر عجله کنید و جلوی زبانتان را نگیرید کارها خراب می شود. به وقت همه چیز رو به راه می شود.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین شهریور

بسی نماند که روز فراق یار سر آید

رایت من هضبات الحمی قباب خیام

خوشا دمی که درآیی و گویمت به سلامت

قدمت خیر قدوم نزلت خیر رتبه

تعبیر

فال حافظ امروز شما علامت می دهد خبری را که برایش صبر کشیده اید بزودی می رسد که لبریز از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. قدوم یار برای شما فراوان پر خیر و برکت است. دلتان خوشحال می شود. امیدتان که به بار می نشیند دولت به سراغتان می آید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین مهر

می ده که گر چه گشتم نامه سیاه عالم

نومید کی توان بود از مهربانی لایزالی

ساقی بیار جامی و از خلوتم برون کش

تا در به در بگردم قلاش و لاابالی

تعبیر

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که خودتان را با خیال و رویا گول نزنید و به واقعیات فکر کنید. ناامیدی را کنار بگذارید، پروردگار توبه و بازگشت تان را می پذیرد و شما را از سر در گمی نجات می دهد.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین آبان

ذکرش به خیر ساقی فرخنده فال من

کز در مدام با قدح و ساغر آمدی

خوش بودی ار به خواب بدیدی سرزمین خویش

تا یاد صحبتش سوی ما رهبر آمدی

تعبیر

فال حافظ امروز شما علامت می دهد خوابی را که دیده اید تعبیر فراوان خوبی دارد که رسیدن به مراد است. فالی بس مبارک و فرخنده ای دارید. از راهنمایی اطرافیانتان نهایت استفاده را بکنید. مال و ثروت هنگفتی نصیبتان می شود اما یادتان باشد که قبل ی خویش را یاد بردن نکنید. ظلم نکنید که دوباره همه چیز را از دست خواهید داد.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین آذر

الا ای یوسف مصری که کردت سلطنت متکبر

پدر را بازپرس آخر کجا شد مهر فرزندی

دنیا پیر رعنا را ترحم در جبلت نیست

ز مهر او چه می پرسی در او اراده چه می بندی

تعبیر

تفسیر فال حافظ شما می گوید حدیث درد و درد و حاجت خویش را جز به باد به کسی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به پروردگار می رساند. الطاف و مهربانی ایزدی شامل حالتان شده است. به خواسته می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و سرافرازی شما را از راهتان دور نسازد.

فال حافظ امروز 25 مهر متولدین دی

ای قلب به هرزه علم و عمرت به باد رفت

صد مایه داشتی و نکردی کفایتی

بوی قلب کباب من آفاق را گرفت

این آتش درون بکند هم سرایتی

تعبیر

فال حافظ امروز شما می گوید داستان ی زندگیتان فراوان خوشگل و پر سخن پند آموز است.گاهی آنقدر شیرین است که همانند لطیفه ای از اون یاد می کنید و کم سن می شوید. گاهی آنقدر غم در اون موج می زند که تاب صبر ندارید. تنها آرزویتان آزادی از غم و درد است که عنایت پروردگار اون را برآورده می سازد.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین بهمن

به بندگی قدش سرو معترف گشتی

گرش چو سوسن آزاده ده زبان بودی

به خواب نیز نمی بینمش چه جای وصال

چو این نبود و ندیدیم باری اون بودی

تعبیر

فال حافظ امروز شما سخن پند آموز از این دارد که جانتان را برای رسیدن به خواسته در طبق اخلاص گذاشته اید و ارزش زیادی برای رسیدن به هدف قائلید. معتقدید در عین بیصدا باید سخن زد. کمی خسته شده اید و می خواهید همه چیز را رها کنید ولی ندائی در دلتان می گوید که باید حوصله و صبر کنید و با خواندن نماز سحر مرادتان را از خدا بطلبید.

فـال حـافـظ امروز 25 مهر متولدین اسفند

کوی عشق شوکت شاهی نمی خرند

اقرار بندگی کن و اظهار چاکری

ساقی به مژدگانی عیش از درم درآی

تا یک دم از دلم غم دنیا به دربری

تعبیر

فال حافظ امروز شما می گوید روزگار با تو یار شده و همه چیز بر وفق مرادت نزد خواهد رفت. ایمن باش اگر مانعی سر راهت باشد فقط خداست که دست تو را می گیرد.اگر همیشه در مقابل خدا بر خاک بیافتی در وقت خطر پروردگار تو را نجات می بخشد و یک ثانیه راحتی خاطر و راحتی را با یک دنیا طلا و سیم عوض نمی کنی. برای رسیدن به مرادت تلاش کن و نذر خویش را ادا فرما.

[ad_2]