فال حافظ امروز دوشنبه 4 مهرماه/ کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

[ad_1]

فال حافظ امروز دوشنبه 4 مهر را مطالعه کرده و از اتفاقات در راه راهتان مطلع شوید.

به شرح وقت سحر، فال حافظ امروز دوشنبه 4 مهر به شما توصیه می کند: بخت و بخت با تو دنبال است و روزگار روی خوش را به تو علامت می دهد. پروردگار را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو افسوس نکند.

فال حافظ فروردین​

جوزا سحر نهاد حمایل برابرم

یعنی نوکر شاهم و سوگند می‌خورم

ساقی بیا که از مدد بخت کارساز

کامی که خواستم ز خدا شد میسرم
تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما علامت می دهد که بخت و بخت با تو دنبال است و روزگار روی خوش را به تو علامت می دهد. پروردگار را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو افسوس نکند. به عهد و پیمان خود پایبند و وفادار باش تا حق دوستی را به جای آورده باشی.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت​

سحر است و ژاله می‌چکد از ابر بهمنی

برگ صبوح ساز و بده جام یک منی

در بحر مایی و منی افتاده‌ام بیار

می تا خلاص بخشدم از مایی و منی
تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما علامت می دهد وابسته کبر و سرافرازی شده اید. تلاش کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دوری کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به جستجو تان می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. صحیح است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند مهربانی الهی هستید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد​

این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی

وین دفتر بی‌معنی غرق می ناب اولی

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم

در گوشه خراباتی افتاده خراب اولی
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما علامت می دهد مرحبا بر شما؛ هر آنچه دارید از حق   برتر می دانید حتی نعمت سلامتی را. هنگامی به قبل تان فکر می کنید می بینید چندان کار مفیدی انجام نداده اید. در حال آماده مصلحت در این است که خاموش باشید. رازتان را با خدای تان در بین بگذارید وگرنه اگر آشکار کنید دشمنان تان شما را شکست سختی می دهند، صبر کنید، پروردگار با صابران است.

فـال حـافـظ متولدین تیر​

دوش در حلقه ما داستان گیسوی تو بود

تا قلب شب سخن از پادشاهی موی تو بود

قلب که از ناوک مژگان تو در خون می‌گشت

دوباره با شادی کمانخانه ابروی تو بود
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید آفرین بر اعتقاد راسخ و تصمیم تو که دلیل می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازی. دام ها را می شکنی. پروردگار برای همین اراده و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت شگفت آور باشد.

فـال حـافـظ متولدین مرداد​

باد ملایم سحر سعادت بدان علامت که تو دانی

گذر به کوی فلان کن در اون تاریخ که تو دانی

تو پیک خلوت رازی و دیده بر سر راهت

به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی
تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره باران بی نیاز می شود و همچون پرنده ای که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات قسمت شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید. معامله ای انجام خواهید داد که فراوان سودمند و ناجی شما از طناب گرفتاری است.

فـال حـافـظ متولدین شهریور​

چو گل هر دم به بویت لباس در بدن

کنم چاک از گریبان تا به دامن

تنت را دید گل گویی که در باغ

چو مستان لباس را بدرید بر بدن
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما علامت می دهد حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما ناممکن است ولی توکل به خدا کنید. هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستان تان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگویید؛ شاید به شما کمک کنند. قلب تان نمی شکند و خدا نیز کمک تان می کند.

فـال حـافـظ متولدین مهر​

صوفی بیا که آینه صافیست جام را

تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس

کاین حال نیست زاهد عالی رتبه را
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که دلت را همانند آینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا واقعیت را ببینی؛ اون وقت است که به رتبه عالی می رسی. حرص نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهی است که تو را به هدف می رساند.

فـال حـافـظ متولدین آبان​

سحرگه ره روی در سرزمینی

همی‌گفت این معما با قرینی

که ای صوفی شراب اون گه شود صاف

که در شیشه برآرد اربعینی
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما علامت می دهد معمایی برای تان نزد آمده که لاینحل است؛ برای حل اون به افراد ناباب مراجعه نکنید. چراغ امیدتان روشن می شود و شما به پاسخ معمای خودتان می رسید. فعلا گاه با غم های تان سازش کنید. با مشاوره به آنچه که می خواهید می رسید. کمی صبر کنید. پاسخ این معما آنقدر باارزش هست که برای اون زحمت بکشید.

فـال حـافـظ متولدین آذر​

یاد باد اون که سر کوی توام منزل بود

دیده را روشنی از خاک درت نتیجه بود

راست چون سوسن و گل از دلیل‌ صحبت پاک

بر زبان بود مرا اون چه تو را در قلب بود
تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید راهی برای تو گذاشته بودند که به سلامتی از اون گذر کردید. در ایام جوانی و خوشی غافل نباش که خوشی زودگذر است و بادهای نفاق به سویت می وزند، پس مهیا باش تا در اون تاریخ راه و تدبیر را پیدا کنی. در ضمن به فکر باش تا کمک پیدا کنی که همیشه تکیه گاه تو باشد.

فال حافظ متولدین دی​

در خرابات مغان روشنایی خدا می‌بینم

این عجب بین که چه نوری ز کجا می‌بینم

جلوه بر من مفروش ای ملک الحاج که تو

خانه می‌بینی و من خانه خدا می‌بینم
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید انسان آینده نگر و عاقلی هستید. همیشه می گویید باید دید در آینده چه نزد می آید و نتیجه کار چه می شود. کاری را از روی میل انجام نمی دهید. اگر اون کار دنبال با درد و درد باشد ولی می دانید که در آینده برای شما نتیجه ای فراوان خوب و عالی در پی دارد. دوستان تان شما را مسخره می کنند ولی اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید.

فـال حـافـظ متولدین بهمن​

سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی

خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

دعای سحر و آه شب کلید گنج خواسته است

بدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندی
تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما سخن پند آموز از این دارد که حدیث درد و درد و حاجت خویش را جز به باد به کسی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدای تان را به پروردگار می رساند. الطاف و مهربانی ایزدی شامل حال تان شده است. به خواسته می رسید. راهی را که می روید ادامه دهید. فقط یادتان باشد کبر و سرافرازی شما را از راه تان دور نسازد. نکند که حرص کنید و اراده و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند​

اگر چه باده فرح قسمت و باد گل‌بیز است

به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است

صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد

به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است
تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید زمانه روی بد خود را به تو علامت می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده اند اما به فتنه ها توجه نداشته باش. فعلا سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای آزادی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *