فال روزانه سه شنبه 26 مهر 1401؛ از زخم جدید پیشگیری کنید!

[ad_1]

صرف نظر از اینکه فردی در زندگی شما یک بار مستقیماً به شما صدمه رسانده یا به یکدیگر صدمه رسانده اید، ممکن است دوباره چهره دهد.

وقت سحر– به جای تسلیم شدن در برابر ترسها، تلاش کنید مسائل را با راحتی با سو مقابل حل کنید تا از ساختن زخم های جدید پیشگیری کنید.

فروردین

گروه ترجمه وقت سحر: چیزهایی که نیاز میشود بخرید، ظاهر میشوند و هزینه های شما را افزایش دهند. شما باید واقع بین تر باشید و از نظر اقتصادی ریسک نکنید.

شما باید هزینه هایتان را با تنظیم بودجه خود برنامه ریزی کنید. اینگونه از نظر مالی حس امنیت بیشتری خواهید کرد.

اردیبهشت

شما امروز تمامی توجه ها را به خود جلب خواهید کرد. اگر کارهایی وجود دارد که باید برای سلامتی خود انجام دهید، نباید از آنها غافل شوید.

خرداد

امروز باید کمی صبورتر باشید. حتی اگر مسائل قبل نزد می آید و شما را اذیت می دهد، خوب تر است راحتی خود را نگه داری کنید.

ممکن است برای اتفاقاتی که نمی توانید کنترل کنید عصبانی شوید.

تیر

در طول روز تنها نخواهید بود. شرایطی نزد خواهد آمد که با دوستان و خانواده خود گرد هم می آیید. به مهربانی همین اتفاق حس شادی بیشتری خواهید داشت.

مرداد

هنگامی زمان ها را به خوبی ارزیابی کنید، شانس توسعه کسب و کار خود را خواهید داشت. برای افزایش اعتبار خود باید اهداف خود را به خوبی تعیین کنید و قدم هایی محکم بردارید.

می توانید زمان هایی خوب تر از آنچه صبر داشتید به دست آورید.

شهریور

شما در دورانی هستید که باید روی مسائل بین المللی تمرکز کنید. افراد جدیدی که ملاقات خواهید کرد می توانند دیدگاه جدیدی به شما بدهند.

به مهربانی خوش بینی و ابتکار شما، به احتمال بالا برنده خواهید شد.

مهر

این روزها کنترل مخارج خود و همسرتان فراوان مهم است. توصیه می‌شود برای هزینه های احتمالی بودجه اضافی اختصاص دهید.

آبان

شما باید با شریک زندگیتان و یا اطرافیانتان سازگاری کنید. همچنین باید نیازهای عاطفی همسرتان را برآورده کنید.

تصمیماتی که با هم می گیرید به شما کمک می کند تا رابطه تندرست تری ساختن کنید.

آذر

فشار کاری در تمام روز در صبر شما خواهد بود. به همین سبب باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید و کارتان را سازماندهی کنید. باید تلاش کنید در طول روز بازدهی بیشتری داشته باشید.

دی

اگر تعطیلات خود را تمام کرده اید و به خانه برگشته اید، ممکن است نیاز به انجام کارهای زیادی داشته باشید. نباید کارهابی را که باید انجام دهید به تعویق بیندازید.

بهمن

می توانید تاریخ بیشتری را به خود اختصاص دهید. می توانید ورزش کنید، یک فیلم خوب ببینید یا به سینما بروید. امروز به چیزهایی که دوست دارید نزدیک تر خواهید شد.

اسفند

امروز روابط نزدیک شما برجسته خواهد شد. می توانید چیزهای جدیدی بشنوید و یاد بگیرید. می توانید با خواهر و برادر یا دوستان خود کنار هم باشید.

[ad_2]