فدراسیون بین‌المللی سنگ‌نوردی: الناز رکابی را زیر نظر داریم!

[ad_1]

فدراسیون بین‌المللی سنگ‌نوردی، روز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با این ورزشکار و فدراسیون سنگ‌نوردی ایران در تماس است و از او حمایت می‌کند.

شایعاتی درباره برادر الناز رکابی به وجود آمده بود که الآن برادرش هم در گفتگو با تسنیم درباره اتفاقات چهره داده صحبت کرده است.”داود رکابی” برادر عظیم الناز رکابی درباره اتفاقات چهره داده می‌گوید:

خواهرم حجاب داشت و هدبند روی سرش بود و متأسفانه برخی‌ها روی این داستان موج سواری می‌کنند. الناز وابسته به این خاک است و برای این سرزمین بازی خواهد کرد.

زیادتر بخوانید:

الناز رکابی سنگنوردی که گفت: پوششم سهوا وابسته مشکل شده بود

فدراسیون بین‌المللی سنگ‌نوردی

الناز رکابی را زیر نظر داریم!

در بیانیه‌ای که فدراسیون سنگنوردی درباره الناز رکابی منتشر کرده، آمده است که «امنیت» الناز رکابی برای این فدراسیون فراوان با ارزش و مهم بودن دارد و آنها به دقت، وضعیت را در ایران زیرنظر دارند.

همچنین سحر امروز سفارت جمهوری اسلامی ایران در صفحه توییتر خود نسبت به شایعات مطرح شده درباره رکابی واکنش علامت داد و نوشت:

خانم الناز رکابی پس از آخر مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسیا در سئول، صبح زود روز سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ به دنبال سایر اعضای تیم از سئول به مقصد ایران حرکت کرد. سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی تمامی اخبار جعلی، کذب و اطلاعات نادرست در خصوص خانم الناز رکابی را قویا تکذیب می‌کند.

الناز رکابی سنگنوردی که دلیل شده در فضای غیر واقعی سر و صدای زیادی کند، روز 26 مهر طی یک استوری ادعای جالبی کرد!

فدراسیون سنگ‌نوردی الناز رکابی, فدراسیون بین‌المللی الناز رکابی سنگ‌نوردی
فدراسیون سنگ‌نوردی الناز رکابی, فدراسیون بین‌المللی الناز رکابی سنگ‌نوردی

انتشار تصاویر خانم رکابی به فضای پر از التهاب درون ایران دامن زد. فدراسیون بین‌المللی سنگ‌نوردی، روز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با این ورزشکار و فدراسیون سنگ‌نوردی ایران در تماس است و از او حمایت می‌کند.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]