فراگمان سریال خواهر و برادرانم قطعه 63 ؛ Kardeşlerim با زیرنویس فارسی

[ad_1]

نزد نمایش قطعه 63 سریال Kardeşlerim در نوشتار جدید جونی قرار گرفته است. فراگمان سریال خواهر و برادرانم قطعه 63 را از انتهای نوشتار دانلود نمایید.

سریال دوست داشتنی Kardeşlerim در دو دوره به کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی ساخته شده است. این سریال در ژانر درام، عاشقانه و خانوادگی تولید شده و از شبکه atv منتشر می‌شود.

با مراجعه به کانال تلگرامی جونی می‌توانید علاوه بر دانلود فراگمان قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم به سریال‌های ترکی دوبله شده نیز دسترسی داشته باشید. سریال‌هایی نظیر اتاق قرمز، روزگارانی در چوکوروا، آپارتمان بی‌گناهان و دیگر سریال‌های ترکی دوبله شده را دانلود نمایید.

فراگمان سریال خواهر و برادرانم قطعه 63

فراگمان سریال خواهر و برادرانم قسمت 63
ویدیو قطعه 63 خواهر و برادرانم, فراگمان قطعه 63 خواهر و برادرانم, فراگمان سریال خواهر و برادرانم قطعه 63

خواهر و برادرانم قصـه زندگی یک خانواده دوست داشتنی را روایت می‌کند که در کنار هم فراوان خوشحال‌اند و زندگی فراوان خوبی با هم دارند. اما بخت بد به یک باره جستجو این خانواده می‌آید و مادر و پدر قصـه طی یک اتفاق زشت در یک روز فوت می‌کند و فرزندان خود را تنها می‌گذارند.

زندگی این 4 خواهر و برادر با نبود مادر و پدرشان با مشکلات و موانع بزرگی رو‌به‌رو می‌شود. اسم این خواهر و برادر‌ها کادیر، عمر، آسیه و امل عرن است.

شرایط اون‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند. در این بین شما شاهد بالا و نشیب‌های فراوان زندگی این 4 نفر هستید. اون‌ها که جز خودشان کسی را ندارند، تصمیم می‌گیرند تحت هیچ شرایطی هم‌دیگر را تنها نگذارند.

 

هر بار که زمین می‌خورند دوباره به کمک یک‌دیگر از جا بلند می‌شوند. اما این‌ها همه قصـه نیست. در این میان پای آنان به مدرسه‌ای دوباره می‌شود که قاتل پدر و مادرشان به نام آکیف، مدیر و رئیس اون‌جا است.

دوره اول این سریال به سرانجام رسیده و دوره جدید اون ساخته و در حال پخش است. در آخر دوره اول این سریال شما شاهد دردسری که برای کادیر نزد آمد، بودید. کادیر به سبب اتهام کشتن فردی به زندان می‌رود و الآن که بچه‌ها ازداشتن عظیم‌تر محروم شده‌اند راهی یتیم خانه می‌شوند.

 

عوامل سریال

فراگمان سریال خواهر و برادرانم
فراگمان اول قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم و فراگمان دوم قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم
  • نام ترکی: Kardeşlerim
  • ژانر: درام، عاشقانه و خانوادگی
  • کارگردان: سرکان بیرینچی
  • نویسنده: گول ابوس سرمچی
  • سرزمین سازنده: ترکیه
  • زبان اصلی: زبان ترکی استانبولی
  • مکان تولید: استانبول
  • پخش: هر شنبه از ATV
  • بازیگران: جلیل نالچکان، آهو یاگتا، جونیت مته، فادیک سوین آتایوی

دانلود فراگمان قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم

فراگمان اول قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم

فراگمان دوم قطعه 63 سریال خواهر و برادرانم

زیادتر بخوانید:

[ad_2]