فواید بلک ماسک و ماسک طلا برای شکل

[ad_1]

فواید بلک ماسک و ماسک طلا برای صورت

 بلک ماسک و ماسک طلا این روزها به میزان زیادی توسط خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرند، اما این دو ماسک چه مزیت هایی برای پوست دارند؟

بلک ماسک و ماسک طلا چه فوایدی برای پوست دارند؟

استفاده از ماسک طلا مزیت های زیادی برای پوست دارد. قیمت این ماسک ها بالاست، بنابراین در وقت خرید آنها ممکن است وابسته تردید شوید. با این حال مزیت هایی که ماسک طلا برای پوست دارد، دلیل می شود قیمت این ماسک ها فراوان برایتان با ارزش و مهم بودن نداشته باشد.

ماسک طلا یک روش عالی برای بهبود وضعیت پوست است و یک روش عالی برای معالجه پوست محسوب می شود. این نوع ماسک زمانی که در ترکیب با دیگر محصولات نیرومند کننده کلاژن استفاده می شوند، تاثیر بیشتری خواهد داشت.

خواص ماسک طلا
ماسک طلا

  • این ماسک می تواند خط‌ ها نازک و چروک ها را کاهش دهد.
  • میزان انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهد
  • به بهبود تفریح خون کمک می کند
  • رنگ پوست را روشن و شفاف می کند
  • این ماسک به کاهش تخریب کلاژن کمک می کند که معمولا در سن 25 سالگی چهره می دهد
  • التهاب را کاهش می دهد (التهاب دلیل اصلی آکنه و تجمع رنگدانه هاست.)
  • طلا حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضدالتهابی است که دارای تاثیرات تسکین دهندگی و پاک کنندگی پوست است.
  • ماسک طلا به سفت شدن پوست کمک می کند

بلک ماسک چیست؟

بلک ماسک

بلک ماسک یک ماسک پوسته بردار است که مطمئنا شما هم با اون دوست هستید، برای چی که استفاده از این نوع ماسک اخیرا زیادتر شده است. دلیل محبوبیت بلک ماسک مزیت های زیادی است که این ماسک برای پوست دارد. آیا با مزیت های بلک ماسک برای پوست دوست هستید؟ در ادامه به مزیت ها و فواید بلک ماسک نشانه می کنیم.

مطمئنا داشتن پوست تندرست و خوشحال یکی از چیزهایی است که از داشتن اون فراوان خوشحال می شویم. با این حال امروزه هوای دور و بر ما اکثر زمان‌ آلوده است. کثیفی موجود در هوا به پوست می چسبد، به مخصوص در افرادی که دارای پوست چرب هستند این مسئله زیادتر چهره می دهد.

کثیفی که به پوست می چسبد، صدمه های زیادی به پوست می رساند و تاثیرات بدی دارد، به همین دلیل واجب است هر چه سریعتر این کثیفی ها از روی پوست برطرف شوند. یکی دیگر از علامت های پوست ناسالم وجود سلول های مرده روی پوست است. زمانی که سلول های پوست می میرند، بلافاصله از پوست جدا نمی شوند و مدتی روی پوست می همانند.

با یک ماسک پوسته بردار می توانید هم کثیفی را از روی پوست برطرف کنید و هم سلول های مرده پوست را. بنابراین زمانی که از این ماسک استفاده می کنید، پوستی تندرست و با تازگی خواهید داشت.

بلک ماسک به جز رفع سلول های مرده پوست و کثیفی، مزیت های فراوان فراوان دیگری برای پوست دارد. به علاوه بلک ماسک واقعا دارای خاصیت مرطوب کنندگی است و حس خوبی در پوست ساختن می کند. نه تنها بلک ماسک دلیل افزایش رطوبت پوست می شود، بلکه موهای شکل را نیر برطرف می کند. موهای زائد روی شکل دلیل خشن شدن پوست می شوند. اگر می خواهید پوستی لطیف و تندرست داشته باشید، واجب است از شر موهای زائد خلاص شوید. استفاده از یک ماسک پوسته بردار بهترین راه حل برای این کار محسوب می شود، برای چی که موهای شکل را به بهترین شکل برطرف می کند.

و سرانجام زمانی که از این ماسک استفاده می کنید، کم سن تر به نظر می رسید. هیچکس نمی خواهد پوستی چروک شده و پیر داشته باشد، به همین دلیل محصولات ضد پیری متنوع و فراوان هستند. زمانی که از یک ماسک پوسته بردار استفاده می کنید، پوست خود را برای چندین سال کم سن تر می کنید. 

در تاریخ استفاده از ماسک های پوسته بردار باید چند نکته اساسی را در نظر بگیرید تا از صدمه دیدن پوست پیشگیری کنید، از جمله : پس از پوسته برداری تا حد امکان از محصولات آرایشی استفاده نکنید، تا دو روز سپس از پوسته برداری از صابون ها و محصولات اسیدی استفاده نکنید و تا حد امکان در معرض روشنایی خورشید قرار نگیرید و هر تاریخ که در مکان دوباره قرار می گیرید از پوست خود محافظت کنید و حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.

زیادتر بفهمید : 6 مورد از بزرگترین اشتباهات نگهداری از پوست

زیادتر بفهمید :  نگهداری از پوست در سن 20 سالگی، 30 سالگی و 40 سالگی

زیادتر بفهمید : نگهداری از پوست با رعایت ردیف استفاده از محصولات مراقبتی و آرایشی

زیادتر بفهمید : خواص انبه + معرفی چند ماسک انبه برای پوست

تهیه و ترجمه : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ

[ad_2]