فیلم| اشک تمساح پرستو صالحی برای مهسا امینی و مردم زاهدان؛ هلاکت تروریست ها فاحشه غیر واقعی را عصبانی کرد

[ad_1]

به شرح سرویس منهای فوتبال خبرگزاری دیلی فوتبال؛ پرستو صالحی بازیگر زن گذشته سینمای ایران با انتشار یک فیلم در اینستاگرام برای جانباختگان در اغتشاشات پس از مرگ مهسا امین و کشته شدگان حادثه تروریستی زاهدان اشک تمساح ریخت.

در این ویدیو که پرستو صالحی به اشتراک گذاشته، بنظر می رسد این سلبریتی که چند زمانی است در نقش فاحشه غیر واقعی ظاهر شده و از فتنه و اغتشاش در ایران حمایت می کند، از هلاکت تروریست های گروه تروریستی جیش الظلم عصبانی شده است.

نکته قابل تامل برای کاربران در فیلم گریه پرستو صالحی، آرایش چهره این سلبریتی است که برای ضبط ویدیو در عزای برادران تروریست خود در گروهک جیش الظلم وقت گذاشته و با چهره ای آرایش کرده مقابل دوربین ظاهر شده است.

این داستان با واکنش های کاربران نیز مواجه شد و عده ای برایشان سوال بود که چطور می شود با چشمانی اشک بار و بغض آلود از آرایش و گریم غافل نشد!

گفتنی است، روز جمعه در پی حمله تروریستی گروهک تروریستی جیش الظلم به پاسگاه پلیس و مسجدی در شهر زاهدان چندین نفر کشته و زخمی شدند؛ همچنین در این اقدام تروریستی که برخی رسانه های معاند اون را به اغتشاشات پس از مرگ مهسا امینی نسبت دادند حافظان امنیت سرزمین دو نفر از سرکردگان گروه تروریستی جیش الظلم را هلاکت رساندند.

  • زیادتر ببینید:
  • مرگ عبدالمجید ریگی و یاسر شه قسمت در درگیری های زاهدان؛ اعضای گروهک جیش الظلم به هلاکت رسیدند

فیلم اشک تمساح پرستو صالحی برای مهسا امینی و مردم زاهدان که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

فیلم گریه پرستو صالحی برای مهسا امینی و حادثه تروریستی زاهدان

اینستاگرام دیلی فوتبال

 

[ad_2]