فیلم دلخراش و سوزناک مراسم هفت و ختم پسر نسرین مقانلو را کامل ببینید

[ad_1]

فیلم دلخراش و سوزناک مراسم هفتم و ختم پسر نسرین مقانلو را کامل ببینید

فیلم کامل مراسم هفت و ختم پسر نسرین مقانلو و حال و روز غم انگیز این بازیگر را کامل ببینید که روز قبل در عبادتگاه شهرک غرب و بر سر مزار فرزندش ارشیا در بهشت زهرا با وجود همسر و پسرش آرین و دوستان و آشنایان این آرتیست برگزار شد

فیلم مراسم ختم پسر نسرین مقانلو

مراسم هفتم و ختم پسر ۲۶ ساله نسرین مقانلو در بهشت زهرا و در مسجدی در شهرک غرب برگزار شد و دیدن حال نامساعد این آرتیست کشورمان در ختم پسرش ارشیا خلیلیان توجه کاربران را به خود جلب کرده و با وی ابزار همدردی کردند. نسرین مقانلو اینروزها در ماتم پسرش ارشیا نشسته و فراوان شکسته شده، داغی که هر کسی را از پای درمی آورد و به قول سرشناس داغ کم سن برای هر خانواده ای مقاوم و جانکاه است. حالا بخشی از این ویدئوی مراسم ختم پسر نسرین مقانلو در شبکه های اجتماعی در حال انتشار و دست به دست شدن است که در فیلم زیر مشاهده می کنید:

در مراسم ختم و شب هفت ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مغانلو چهره های ورزشی و سینما وجود داشتند و او را تنها نگذاشتند. به تازگی نیز گوهر خیر اندیش عیادتی از حال و روز خانم مغانلو پرسیده و به دیدن او رفته بود

مراسم ختم و شب هفت ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مغانلو

ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو در سن ۲۶ سالگی در یک افتاق تلخ و زشت در ۷ مهرماه ۱۴۰۱ بر دلیل‌ سکته مغزی مرد. در بالا ویدئو حال خراب نسرین مقانلو پس از اتمام مراسم ختم فرزندش در عبادتگاه جامع شهرک غرب را مشاهده کردید.

فیلم دلخراش و سوزناک مراسم هفتم و ختم پسر نسرین مقانلو را کامل ببینید

ساعت ۵ سپس از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند. با کشف جسد پسر نسرین مقانلو در اتاق خوابش تحقیقات پلیس شروع شد.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی منظره‌ جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر کم سن که ارشیا خلیلیان نام داشت پسر عظیم نسرین مقانلو، بازیگر سرشناس صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود. نخستین بررسی‌ها علامت می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت معالجه بوده و روز حادثه سپس از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است.اما دقایقی سپس زمانی مادرش به درون اتاق رفت متوجه شد او وابسته حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند سپس از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را دلیل مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سمی شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، مطالعه از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

 

[ad_2]