فیلم رقصیدن دنیز دایی دختر دایی جنجالی شد! [+ویدئو]

[ad_1]

شاید این روزها فیلم رقص دنیز دایی که بازتاب پهناور‌ای داشته ذهن برخی از طرفداران اسطوره‌ی فوتبال ایران را درگیر کرده باشد.

علی دایی سال 1383 با مونا فرخ آذری همسر فعلی خود ازدواج کرد. مونا فرخ آذری که همانند علی دایی اهل اردبیل است و سال 1356 در تهران به دنیا آمده و کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است علی دایی علاوه بر اینکه مالک برند دایی است نمایندگی آدیداس و نایک را هم دارد در ساختمان سازی و بساز بفروش فراوان فعال است.

فیلم رقص دنیز دایی جنجالی شد!

دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم مردمی ایران به‌شمار می‌رود؛ در نظرسنجی‌های سایت ای‌اف‌سی و برنامه نود با کسب اکثریت آرا به ردیف به نام بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا و نیز بهترین مهاجم سپس از انقلاب در ایران انتخاب شد.

بخشی از فیلم رقص دنیز دایی را دید کنید:

دایی از سوی ای‌اس‌پی‌ان به نام یکی از ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال آسیا انتخاب شده و همچنین توسط فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال در تیم منتخب قرن ۲۰ آسیا قرار گرفته‌است. او با زدن ۱۰۹ گل در ۱۴۹ بازی مردمی، دومین گلزن در رده بازی‌های مردمی فوتبال مردان دنیا است، درحالیکه سال‌ها عنوان بهترین گلزن بازی های مردمی دنیا را به یدک می‌کشید. او با ثبت ۱۴ گل، رکورد بیشترین گلزنی در تمام ادوار جام ملت‌های آسیا را هم در اختیار دارد.

صفحه اینستاگرام دختر علی دایی؛ دنیز دایی

صفحه اینستاگرام دنیز با نشانی deniz_daei@ در دسترس عموم بوده و بیش از ۵۲۴۵۰ نفر تا این ثانیه فالوور دارد. او ۴۹ پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که زیادتر او را در حال تفریح، در کنار دوستان یا در کلاس رقص علامت می دهد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]