فیلم شوکه کننده: خودکشی پدر سما جهانباز سلامت دارد؟ [دختر اصفهانی گمشده]

[ad_1]

متاسفانه دختر اصفهانی که تیرماه امسال در شیراز مفقود گشت، هنوز پیدا نشده است. فیلم خودکشی پدر سما جهانباز نیز شایعه کثیفی بیش نیست!

وضعیت روحی پدر سما جهانباز فراوان ناراحت کننده است و قلب هر پدر و مادری را به درد می‌آورد. خبر گم شدن سما جهانباز با توجه اعتراضات اخیر یاد بردن شد. در حالی که دو ماه نزد خبر گم شدن سما جهانباز تیتر اول رسانه‌های سرزمین بود، اما سپس از مرگ مهسا امینی و اعتراضاتی که در پی داشت دیگر خبری از وضعیت خانواده جهانباز رسانه‌ای نشد.

خودکشی پدر سما جهانباز

پرونده سما جهانباز هنوز تکلیفش روشن نیست و خانواده این دختر کم سن حسابی دلواپس سرنوشت فرزندشان هستند و روزی صدبار می‌میمرند و زنده می‌شوند.

مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز
فیلم شوکه کننده خودکشی پدر سما جهانباز

دختر ناپدید شده در شیراز متولد دهه ۸۰، دانشجوی روانشناسی اهل اصفهان است. او در تاریخ ۲۵ تیر ماه در پی مسافرت به شیراز ناپدید و گم شده و در حال آماده از او خبری در دست نیست. دوربین‌های مداربسته، تصاویر این دختر را تا زیر پل معالی آباد شیراز ثبت کرده، ولی پس از اون صحیح هنگامی که او به زیر پل می‌رود تا سوار تاکسی شود، هیچ دوربینی اون دور و بر نبوده تا او را علامت دهد. برای همین ابدا مشخص نیست این دختر سوار چه ماشینی شده است.

فقط آخرین بار با خانواده‌اش تماس گرفت و گفت که به زودی می‌رسد. هیچ سرنخی در دست نیست. هیچکس از او خبر ندارد. حالا پدرش در ویدیویی تلخ و دردناک، از مردم خواهش می‌کند که به دنبال دخترش بگردند. به هر حال امیداریم که تکلیف خانواده جهانباز نیز روشن شود و فرزندشان هر چه زودتر به بغل خانواده بازگردد.

فیلمی که طبق اون شایعه خودکشی پدر سما منتشر شد را ببینید:

اخبار مرتبط:

[ad_2]