فیلم شکار گورخر توسط کروکودیل و تمساح (روده هاش میریزن خارج) 18+

[ad_1]

 

شکار گورخر توسط کروکودیل و تمساح  که علامت میدهد آرواره های آنها چقد برنده و قدرتمند است که با یک گاز رفتن بدن گورخر را پاره میکند.

فیلم شکار گورخر توسط کروکودیل و تمساح

این ویدیو دلخراش است و تماشای اون برای همه افراد توصیه نمیشود.

حدود 240 میلیون سال نزد زمین فراوان متفاوت به نظر می رسید. زمانی بود که دایناسورها آزادانه پرسه می زدند و کروکودیل ها در کنار اون ها همزیستی می کردند. در واقع، کروکودیل ها از تنها حیواناتی هستند که تصور می شود از سیارکی که فراوانی دایناسورها را از بین برد، جان تندرست به در برده اند. آنها از انقراض دسته جمعی جان تندرست به در بردند و برای صدها میلیون سال آینده رشد کردند. بنابراین، به جرات می توان گفت، تاریخ آنها روی زمین، تاریخی طولانی و مرموز است!

همچنین ببینید

کروکودیل ها تقریباً در تمام رودخانه های عظیم آفریقا یافت می شوند و شکارچیان عالی هستند. این گونه قطعاً یادآور دوران ماقبل تاریخ است. طول تمساح غنیمتی ممکن است به حدود 7متر برسد و سن اون بین 75 تا 100 سال باشد.

در حالی که به نظر می رسد یک کروکودیل در کنار دریا رودخانه لم می زند، تنبل و بی حال است، شما نباید گول بخورید. برخلاف اکثر مردم، نزدیک شدن به تمساح با پای پیاده تا فاصله مناسب تیراندازی فراوان دشوار است.

هر از چند گاهی، تکامل همه چیز را صحیح می کند. بین 9 تا 16 میلیون سال نزد، در باتلاق‌های ساحلی نزدیک اقیانوس یواش در شرق، والدین تکاملی تمساح مدرن متولد شدند و از اون تاریخ تغییر چندانی نکرده‌اند.

کروکودیل ها در بین هیولاهایی که قبل از اینکه هومو ساپینس فرصتی برای جدا شدن از هومو ارکتوس داشته باشد، در زمین زندگی می کردند، مدتی است که به نام سرسخت ترین حیوانات دور و بر دندان های خود را می برند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *