فیلم هورمون تراپی شهره لرستانی / مازیار لرستانی رسما مرد شد

[ad_1]

فیلم هورمون تراپی شهره لرستانی / مازیار لرستانی رسما مرد شد

هورمون تراپی شهره لرستانی (ازیار لرستانی) دلیل شد که او رسما مرد شود و به زودی باید شاهد ریش و سبیل های این بازیگر باشیم.

ماجرای هورمون تراپی شهره لرستانی

یک ماه نزد بود که شهره لرستانی اعلام کرد تغییر جنسیت داده است این خبر بازتاب پهناور ای را در رسانه‌های کشورمان به وجود آمد و درباره ممنوع التصویری او را در تلویزیون گمانه‌زنی شد.

لرستانی متولد ۳۱ خرداد ۱۳۴۵ در تهران بوده که اصالتاً اهل لرستان است علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی نیز کوشش دارد شهره لرستانی هیچگاه ازدواج نکرد برخی‌ها معتقد بودند که طلاق گرفته ولی طلاق خود را رسانه ای نکرده است.

اما سپس از تغییر جنسیت او مشخص شد که هیچ تمایلی به ازدواج با جنس مرد نداشته است برای چی که خودش روحیه مردانه داشته است.

فیلم هورمون تراپی شهره لرستانی / مازیار لرستانی رسما مرد شد

این بازیگر ۵۶ ساله که از سال ۱۳۶۴ درون دنیای بازیگری شده است می خواهد از این به سپس به نام یک مرد در سینما و تلویزیون ایران کوشش داشته باشد که آشکار این کار برای او مقدور نخواهد بود چراکه سینما و تلویزیون ایران شهره لرستانی را به نام یک زن می‌شناختند و قبول کردن او به نام یک مرد از این به سپس نمیتواندبرای صدا و سیما قابل هضم باشد.

منظور میکنیم ببینید

وی از سال ۱۳۶۶ کارگردانی ۱۷ تئاتر زبر دست در تئاترشهر از جمله «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌خوب در میدان جنگ» را بر وظیفه داشته‌است؛ نمایش «سلطان مار» نوشتهٔ بهرام بیضایی، یکی از برنده‌ترین اجراهای تئاتر در دههٔ هفتاد از جمله کارهای اوست. همچنین کارگردانی نمایش تلویزیونی «در پوست شیر» نوشته شون اوکیسی، برای شبکه چهار را انجام داده‌است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]